'Неприйнятно' Росії 'зловмисний' акти гепнув


Опубликованно 05.10.2018 00:33

'Неприйнятно' Росії 'зловмисний' акти гепнув

Прем'єр-міністр Скотт Моррісон, міністр закордонних Маризе Пейн приєднався до Великобританія сьогодні винні російської військової розвідки ГРУ, на хвилі глобальної кібератаки.

Міністр закордонних справ великої Британії Джеремі Хант звинуватив Росію у скоєнні огульно і безрозсудно" атаки проти бізнесу, політичні інститути, засоби масової інформації і навіть спортивні організації, посилаючись на дані Національного британського Центру кібербезпеки.

Власного Австралії спецслужби прийшли до такого ж висновку.

"Грунтуючись на рекомендації від австралійських спецслужб, і в консультації з нашими партнерами і союзниками, уряд Австралії визначило, що російські військові і їх інтелект АРМ ГРУ несуть відповідальність за цей зразок з кіберзлочинністю", - сказав Моррісон і Міс Пейн, - йдеться в спільній заяві.

Вони зізналися в Австралії не були істотно порушені діями Росії — на відміну від ряду інших країн.

“Цей захід позначилося на спроможності населення в інших частинах світу, щоб йти про їх повсякденному житті. Це викликало значні, неизбирательный шкоду цивільній інфраструктурі і вилилося в мільйони доларів економічного збитку.

"Це неприпустимо, і уряд Австралії закликає всі країни, включаючи Росію, утримуватися від цих видах зловмисні дії."Експозиція перший крок у вигнання Росії з кіберзлочинністю: Тобіас Feakin 11:04

Повне інтерв'ю: уряд Австралії сьогодні піддається Росія за серію 'зловмисний' кібер-активності, який страждає Заходу і закликав націю на князювання в своїх діях. У той час як прем'єр-міністр Скотт Моррісон запевнив Австралії залишається відносно unscaved поведінка, міжнародної стратегії взаємодії кібер каже, що повинні бути наслідки. Посол з питань кібер-Тобіас Feakin сказав новини неба піддаючи зразок шкідливої активності міжнародного співтовариства є важливим першим кроком для усунення bahviour. 4 жовтня 20186 годин тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/національної/політики/Категория: Интернет