Кращі способи, щоб зупинити телемаркетингу підірвати ваш телефон


Опубликованно 08.10.2018 00:46

Кращі способи, щоб зупинити телемаркетингу підірвати ваш телефон

Усвідомлення цього прийшло після того, як власне серце, розбудовує відносини з невловимим "невідомий абонент", хто тільки відкриває свою справжню особистість і цілі після того, як я сказав їм, моє ім'я, дату народження та адресу електронної пошти.

Сумно відома реклама переслідує ця нація з холодні дзвінки за сценарієм і питання досить довго, і я зробив деякі дослідження, щоб з'ясувати, як саме ми можемо тримати їх у страху.

Телемаркетинг дзвінки приходять в самий невідповідний разів. Ми з'ясували, як зупинити їх.

Це ситуації ми опинилися перед.

Ви знаходитесь на переповненому поїзді їду додому з роботи, або сидячи в проході супермаркету, або жонглюючи покупками, як ви ключем відкрити двері.

Раптом дзвонить телефон.

Це невідомий абонент, але ви відразу уявляю найгірше або саме термінове повідомлення, що цей незнайомець може бути для вас.

Це може бути ваш бос дзвонить, щоб тебе звільнили, не може бути сімейні обставини або ваш банк може дзвонити, тому що ви пропустили ваш платіж по кредитній карті ... знову.

Так ви відповісте на виклик.

"Здрастуйте, я б хотіла запитати, чи є ви щасливі з вашої поточної страховою компанією," таємниця абонент говорить.

Ой.

"Ні, це все твоє! Просто пам'ятайте, у нас вже є здоров'я, життя і автострахування'.

Телемаркетингу спрямовані на нічого не підозрюють, зайнятих австралійців тисячі разів щодня, і якщо ви не живете в бункері і відчайдушно прагнуть звук голосу іншої людини (в цьому випадку ви, ймовірно, не було телефону), ніхто не любить чути від них.

Їх дзвінки надходять в найнезручніший час, яке завжди, і, як правило, залучати когось риболовля на персональні дані, які вони можуть перепродати іншим компаніям, або вимагаючи прихильності деякі дивовижні операції або пропозиції.

І тепер, з стаціонарні телефони відходять у минуле, телемаркетингу розробили хитромудрі способи отримати доступ до наших мобільним номерам, так що вони можуть зв'язатися з нами, де б ми не знаходилися.

За даними споживачем права вибору організації, близько 54 відсотків австралійських мобільним користувачам знайти себе на приймальному кінці маркетингових дзвінків. Це багато людей.

Австралійські зв'язку та телекомунікацій (ACMA) - це державний орган, якому доручено регулювати небажані дзвінки і вже записалися близько 11 мільйонів австралійців засмучений, щоб її не називай реєстр, список покликаних парирувати ці постійні телефонні дзвінки.

Так як ви потрапили на цей список дзвінків, в першу чергу, і як себе з нього злізти?

Сама дражлива частина кожен день зазвичай починаю холодний дзвінок від телемаркетер.

ХТО ВАМ ДЗВОНИТЬ І ЧОГО ВОНИ ХОЧУТЬ

Генеральний менеджер відкрийте редактор реєстру контенту споживачів і громадян Дженніфер Мак-Нейл говорить, що є два основних джерела телемаркетингу дзвінки.

Одна-це бізнес, який щиро намагається продавати свою продукцію, як страхової компанії, бренд макіяж або пожежна сигналізація бізнес.

Інший, це вторинний бізнес, який називає таких людей, як ви і я, щоб оцінити нашу зацікавленість у продуктах і послугах до onselling наші персональні дані, щоб великі компанії, як маркетинг "веде".

Вони відомі як "лидогенераторы" і їм, в принципі, робити брудну роботу на телефонах, а потім вказати підприємств у напрямку їх цільових ринків.

"Ці компанії, холодні дзвінки людей, щоб побачити, якого роду речі вони могли б бути зацікавлені в," пані Мак-Нейл говорить.

"Залежно від того, як люди реагують на дзвінки, вести ці генератори можуть розвивати списку попередньо кваліфікованих фахівців, які потім можна продавати на інші підприємства для того щоб пристрелть."

У цьому місяці, провідний генеруюча компанія веде мій шлях був покараний виконавця ACMA за порушення не називай реєстр, список номерів, які телемаркетингу заборонено називати. Докладніше про це пізніше.

Привести мій шлях був виданий з 285,600 $повідомлення про порушення права чіплятися до людей, які підписалися, не називають реєстрацію.

СГ центр, організація, що представляє австралійський працівники call-центру попросили нас скоротити ці випадкові незнайомці поблажку - вони просто намагаються робити свою роботу в кінці кінців.

"...Так, телемаркетинг зроблено неправильно може бути дратівливим, навіть для нас!" в організації написали на своєму сайті.

"Проте зроблено правильно, телемаркетинг раніше забезпечує цінну послугу і існує цілий ряд авторитетних організацій, які проводять телемаркетинг етично і з великими результатами".

ЧОМУ ВИ ПРОДОВЖУЄТЕ ОТРИМУВАТИ ВИПАДКОВІ ДЗВІНКИ

Є багато способів, ми можемо ненароком видати себе небажані рекламні дзвінки.

За словами пані Мак-Нейл, щось же просто, як розміщення в готелі або входу в онлайн-конкурсі можуть поставити вас на ризик контакту з телемаркетингу.

"Дуже часто, коли люди вступають у змаганнях або зареєструйтеся, щоб пропонує онлайн, там буде пункт в правилах і умовах, які дає компанії можливість ділитися своїми контактними даними з особливо надійними партнерами, або інших компаній, вони думають, що могли б продати вам речі," говорить вона.

"Коли люди заповненні цих форм і ввівши ці ініціативи, вони дають свою згоду, щоб з вами зв'язалися з маркетингу компаній".

Так що просто заповнити анкету, щоб виграти це свято ви мрієте, або підписавшись на щомісячну розсилку вашого улюбленого магазину, ви могли б передати свої особисті дані для безлічі інших підприємств."Навіть коли ми реєструємося в готелях, часто є поле для галочки, щоб дати згоду на отримання маркетингових матеріалів або спеціальні пропозиції від закладу своїх партнерів", пані Мак-Нейл говорить.

"Всі ці речі люди повинні знати."

Не називай регістра є безкоштовним і легко отримати доступ.

ЯК ПРИПИНИТИ ДЗВІНКИ

Є кілька способів, щоб зупинити телемаркетингу дзвінки.

Згідно з вибором, тільки 14 відсотків мобільних телефонів були зареєстровані на дзвінки станом на 2016 рік, який передбачає, що багато людей не роблять кроки, щоб захистити свої мобільні телефони від набридливих дзвінків.

НЕ НАЗИВАЙ РЕГІСТРА

Це легко отримати доступ до списку буде йти довгий шлях до того, щоб зупинити телемаркетингу у своїх напрямках, перш ніж намагатися знову свій номер.

Не називай реєстр був створений в 2006 році як спосіб для людей, щоб добровільно відмовитися від отримання небажаних телемаркетингу дзвінки.

Процес безкоштовний і швидкий — у мене пішло близько хвилини, щоб зареєструвати свій власний номер мобільного телефону онлайн, поки я писав цю історію.

Підприємства повинні "прати" будь-які списки даних, які вони отримують, щоб видалити цифри, вказані на реєстрації.

Відкрийте редактор реєстру, не називають реєстрації дуже проста у використанні і зупиняє більшість телемаркетингу зв'язатися з вами. Ось один я підготував раніше!

Міс Мак-Нейл каже, що цей процес дещо нагадує "висить табличка "Не турбувати" на вашій двері готелю, але це для вашого телефону.

Але вона попереджає: “це не припинити всі дзвінки.

"Існує кілька компаній, які як і раніше можу називати тебе за законом", - говорить вона.

ВИКЛЮЧЕННЯ З РЕЄСТРУ

• Зареєстровані благодійні організації

• Соціологи відгук

• Державні органи

• Соціальні дослідники

• Освітніх організацій.

Не хвилюйтеся, є ще правила для цих хлопців.

У відповідності зі стандартами телекомунікаційних 2017, ці абоненти не можуть зв'язатися з вами до 9 ранку або після 8 вечора в будні дні і можна дзвонити тільки з 9 ранку до 5.30 вечора в суботу.

І вони не мають права дзвонити в неділю.

Простий спосіб, щоб зупинити повторювані телемаркетингу дзвінки-блокувати номер, як тільки ви дізнаєтеся його.

БЛОКУВАТИ ЇХ

Це просте рішення, але я, звичайно, ніколи не думала про це, поки Міс Мак-запропонував він.

"Якщо ви отримуєте надокучливий номер дзвонить весь час, і ви дізнаєтеся, просто заблокувати його в налаштуваннях свого телефону", - говорить вона.

"Є також продукти, які дозволяють екрані дзвінки на стаціонарні телефони".

Не забувайте завжди читати дрібний шрифт при введенні конкурсу або підписавшись на послуги.

ЧИТАЙТЕ ДРІБНИЙ ШРИФТ

Це втомлює, особливо, коли всі ви можете думати про машину можна виграти участь у цих змаганнях, але всі органи захисту прав споживачів рекомендую прочитати умови, перш ніж прийняти участь у конкурсі або зареєструйтеся, щоб послуги.

"Там, як правило, буде спеціальне поле в умовах, де, якщо ви не будете обережні, ви в кінцевому підсумку дає дозвіл, щоб бути з ким-небудь в маркетингових цілях," Міс Макнейл говорить.

Спробуйте не вішати на себе телемаркетингу, або вони можуть тримати вас у списку дзвінків.

НЕ ВІШАТИ НА НИХ

За вибором: "Якщо ви просто повісити на телемагазин, ваш номер може залишатися на їх список викликів, так що ви може бути знову побито".

"Кращий спосіб гарантувати, що вони не дзвонять, щоб попросити їх видалити ваш номер їх списку," споживчий сторожовий пес сказав.

Так що тримайте ваш прохолодно.

Скажіть, хто телефонує, ввічливо, але твердо, що ви не зацікавлені в їх пропозиції та не хочу бути знову зв'язалися, то нехай знають, що ви збираєтеся завершити розмову.

Це буде робити трюк!

ПОДАТИ СКАРГУ

Якщо ти все-таки розкажеш компанію, щоб припинити називати вас, ви ефективно відкликати свою згоду, що означає, що вони юридично зобов'язані підкорятися вимозі.

Але якщо ці дзвінки не проходять, то дістати великі гармати і подати скаргу з ACMA.

Міс Мак-Нейл говорить, що споживачі можуть повідомити про проблеми невідповідності безпосередньо відкрийте редактор реєстру та проведення розслідування буде запущений.

"Через такого роду скарги на те, що ми можемо видавати повідомлення про порушення і зупинити невблаганний і непотрібні дзвінки", - говорить вона.

"Це дуже важливо зробити запис, коли виклик був зроблений, і від імені бізнесу, який телефонував вам, щоб ми могли належним чином розслідувати".

В останньому кварталі 2018 року, відкрийте редактор реєстру надійшло понад 12,600 скарг і контролери зв'язалися з 890 підприємств, щоб нагадати їм про їх зобов'язання.Категория: Интернет