Ця собака заробляє більше ніж ви, просто розміщуючи красиві фото


Опубликованно 09.10.2018 12:29

Ця собака заробляє більше ніж ви, просто розміщуючи красиві фото

Ну, оскільки з'являється поряд з поп-співачкою, мініатюрний померанський шпіц, він же Jiffpom, пішов далі, щоб не тільки стати найпопулярнішою в світі собака з 30 мільйонів послідовників через його соціальних медіа-платформ, але тепер загрібати більше грошей в Instagram пост, ніж середня людина.

За даними огляду ринку, а собака з 20.000 передплатниками може становити близько 283 $за пост, в той час як ті, від 150 000 до 250 000 послідовників збере близько 4250 доларів за посаду і що-небудь більше мільйона послідовників може скласти близько $14,000 за пост.

Але в минулому році, доходи Jiffpom на спонсорські пости сиділа за $17,500 — і це було, коли він (тільки) довелося 3,6 млн. послідовників. Сьогодні у нього 9 мільйонів шанувальників Instagram. Можна тільки припустити, що малюнок може бути нахилені в бік 35,000 доларів.

Jiffpom з'явився в кліпі Кеті Перрі, темна конячка. Фото: Ютуб

Ведмідь-зіткнулися померанського шпіца народилася в Іллінойсі, але яскраві вогні і велике місто апеляційної інстанції Лос-Анджелеса привіз його на захід у 2013 році, щоб продовжити кар'єру в діючий.

Талановитий кінолог-це більше, ніж гарненька фізіономія. За його сайт (так, у нього є свій сайт) він триразового рекордсмена Книги рекордів Гіннеса за те, що найшвидша собака на двох лапах.

У 2017 році він встановив рекорд для більшості послідовників Instagram тварина з понад 8,8 млн передплатників, позує з знаменитостями, в тому числі Аріана Гранде, Зак Клейтон і Крістіан Коллінз.

І звичайно, він має свою власну лінію Jiffmojis і товарів.

Аріана Гранде-це вентилятор.

Гаразд, ти милий.

Просто, щоб пояснити, наскільки важливо це пуч, "день миттю" був оголошений в Лос-Анджелесі міської ради 20 серпня 2014 року в честь талановитого пса.

Це ще не все — у травні цього року засновник Facebook Марк Цукерберг запросив JiffPom, щоб допомогти йому оголосити новий Instagram доповненої реальності фільтрів на щорічній конференції F8.

JiffPom на клавішу F8 конференції розробників Facebook на 1 травня. Не впевнений, що він робить. Впевнена, що він теж не знає.

Він напевно має фактор 'ї'.

І просто, щоб помістити це в перспективу — Jiffpom має більше послідовників, ніж Цукерберга і Білла Гейтса разом узятих.

Так що він зробив на конференції? В основному сидів перед ноутбуком на сцені, ймовірно, намагається з'ясувати, що він повинен робити — і виглядала мило.

Jiffpom не тільки популярним тваринам в соціальних мережах. Король поп-культура @itsdougthepug має 3,6 млн послідовників на Instagram, @Marutaro це Сіба-Іну з 2,5 млн і @marniethedog 2 млн.

Собак з Instagram, які мають більше послідовників, ніж ви, і більш ніж імовірно заробити набагато більше, ніж ви в місяць.

Подивитися цей пост на InstagramКатегория: Интернет