Жінка виграла тендер на доступ до ЕКО без згоди чоловіка


Опубликованно 10.10.2018 12:47

Жінка виграла тендер на доступ до ЕКО без згоди чоловіка

Орієнтир суду справа не доходить, як уряд штату Вікторія розглядає закони навколо допоміжних репродуктивних лікування і може викликати зміни в чинному законодавстві

На даний момент, заміжніх жінок, які відділені від своїх чоловіків забороняється шукає екстракорпорального запліднення лікування намагатися зачати дитину.

Вікторіанська жінка успішно виграв конкурс на отримання лікування без дозволу її чоловіка.

Жінка, відома як юридичної EHT18for причин, звернулася клініку з лікування безпліддя Мельбурн, щоб спробувати завагітніти після її поділу, але було відмовлено порядку без згоди чоловіка.

Рішення було прийнято у відповідності з чинним Вікторіанської законів репродуктивного лікування впроваджена в 2008 році.

Моріс Блекберн юристів соціальної справедливості в практиці менеджера Дженніфер Каніс розповів новини.ком.АУ вона взяла цю справу на безоплатній основі, щоб допомогти жінці в "термінову судовому засіданні апеляційну скаргу", щоб їм дозволили зачати самостійно.

"Ми бачили, що нинішня Вікторіанської законодавство навколо цього не було в інтересах жінок в подібних обставинах, і ми хотіли б бачити цей закон у новій редакції" МС Каніс сказав.

Вона додала, що Якщо жінка розлучається зі своїм партнером, законодавство не буде застосовуватися.

Пари також могли бути відокремлені протягом багатьох років, і жінка досі потрібна згода її чоловіка, щоб завагітніти за допомогою ЕКЗ.

МС Каніс охарактеризував ситуацію як "абсурдні".

"Це абсолютно абсурдно вимагати від жінки, щоб домагатися дозволу свого колишнього чоловіка у випадках, коли сперми донора буде використовуватися, і немає ніякого наміру, що колишній чоловік буде мати ніякої участі в житті дитини," МС Каніс сказав. "Чи то фізичне, емоційне або фінансова участь".

Адвокатам жінки вдалося опротестувати закон протягом 24 годин, з суддею, підтримуючи свої вимоги тим, що його дискримінують самотніх жінок.

МС Каніс сказав, що застаріле законодавство мала ще один наслідок для жінок.

"Окрема жінка повинна вміти приймати власні рішення про ЕКО", - сказала вона. "Цей закон гарантує, що розділені з партнером досі в кінцевому підсумку контроль над життям своєї колишньої дружини, яка є абсолютно неприйнятним".

Федеральний суддя Джон Гріффітс погоджено з юридичним відділом, узгодження їх прохання та з описом законодавства "недійсним і недіючим".

МС Каніс каже, що її клієнт, а також її юридичної команди були "в захваті" з результатом.

"Наш клієнт дуже задоволений сьогоднішнім результатом, який буде означати, що вона може пройти ЕКО, щоб спробувати мати дитини, як і будь-яка інша незаміжня жінка в Вікторії", - сказала вона.Категория: Наука