"Катастрофа може початися в 2030 році", - вчені всього світу рапортують про що насувається апокаліпсис


Опубликованно 10.10.2018 13:36

Сьогодні стало відомо, що вчені попереджають людство про апокаліпсис, який може наздогнати Землю вже зовсім скоро.

У міжурядовій групі експертів повідомили, що з-за глобальних кліматичних змін катастрофа на нашій планеті може початися в 2030 році і людство повинно діяти негайно, не відкладаючи на пізній строк наслідки змін клімату, повідомляє "Диалог.UA".

Світові експерти повідомили, що, згідно з Паризькою угодою, підписаною в 2015 році, всі держави на планеті зобов'язані вжити всіляких заходів, щоб утримати середні температури в нормі, а найближчі роки підвищення температури має відбутися на не більш ніж півтора градуси.

Вчора було опубліковано доповідь учених, згідно з яким підвищення температури в найближчі роки може піднятися на три градуси, щоб утриматися в рамках, які були заявлені, вкрай потрібні масштабні і безпрецедентні зміни у всіх аспектах життя людства.

Експерти запевняють, що вже зараз всі держави світу повинні зайнятися перебудовою своєї економіки, відмовившись від спалювання нафти, вугілля і газу. Також на фундаментальному рівні повинні бути переглянуті принципи містобудування, промисловості, сільського господарства, а також землекористування.

Раніше вчені Великобританії повідомляли, що температура повітря на Землі можетвырасти до 3.4 градуси.

Сьогодні ми повідомляли про ще однойугрозе людству, яка може викликати апокаліпсис в найближчому майбутньому.

3 жовтня було оприлюднено передбачення католицького священика, которыйпредсказал апокаліпсис в 2018 році.Категория: Техника