Google визнає поразку на Битві соціальних медіа


Опубликованно 11.10.2018 00:33

Google визнає поразку на Битві соціальних медіа

Інтернет-гігант заявив, що це буде "захід" в соціальній мережі Google+ для споживачів, які не вдалося отримати значущу зчеплення після запуску у 2011 році як виклик Facebook.

Представник Google вказав на істотні проблеми в створенні і підтримці успішного Google+, що відповідає очікуванням споживачів", поряд з "дуже низький рівень використання" в якості причин для переїзду.

У березні, аудит безпеки виявлено програмна помилка, яка дала сторонніх додатків доступ до Google+ особистий профіль даних людей мав на увазі, щоб поділитися з друзями.

Гугл сказав, що він не зміг підтвердити, рахунки яких були порушені помилка, але аналіз показав це, можливо, було стільки, скільки 500,000 акаунти в Google+.

"Ми не знайшли жодних доказів того, що розробник був в курсі цієї помилки або зловживання API, і ми не знайшли жодних доказів того, що дані профілю було неправильно," сказав Google у своєму блозі.

Він мав на увазі прикладний програмний інтерфейс програмного забезпечення для соціальної мережі.

Даних обмежується необов'язкові поля профілю, включаючи ім'я, вік, стать, рід занять та адресу електронної пошти, Google сказав.

Інформація, яка може бути доступна не включати постів, повідомлень чи телефонних номерів, сказав прес-секретар.

Спроба Google зайняти на Facebook офіційно мертвий. Картина: Джош Эдельсон

ТИСК КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Google не вказати, як довго вада програмного забезпечення існував, або чому він чекав, щоб розкрити її.

"Уолл Стріт Джорнал" повідомив, що керівники Google вирішили не повідомляти раніше користувачі з-за побоювань, він хотів привернути увагу регуляторів і проводити порівняння скандалу конфіденційності в Facebook.

Раніше в цьому році Facebook визнала, що десятки мільйонів користувачів персональних даних викрадених Кембридж Аналітика, політичний фірма працює на Дональда Трампа в 2016 році.

"Кожен рік ми витрачаємо мільйони користувачів повідомлення про конфіденційності та безпеки помилок і проблем", - прес-секретар Google розповів AFP.

"Всякий раз, коли користувач дані можливо, були порушені, ми виходимо за межі наших законних вимог та застосувати кілька критеріїв, орієнтовані на наших користувачів у визначенні того, надавати повідомлення". Компанія заявила, що визначила свій курс дій, засновані на даних порушення, відсутність доказів зловживання і проблеми в точності визначення, які користувачі, щоб повідомити.

Google буде згортати в Google+ в найближчі 10 місяців, щоб дати людям час, щоб завантажити фотографії, відео або інші дані, що вони хочуть зі своїх рахунків.

Між тим, Google планує додати нове робоче місце-орієнтовані можливості для підвищення привабливості в Google+ як "безпечна корпоративна соціальна мережа" для використання всередині бізнес-операцій.

"У нас багато корпоративних клієнтів, які знаходять велике значення у використанні Google+ в їх компанії," інтернет-твердо сказав.

"Наш огляд показав, що Google+ краще підходить як продукт для підприємств, де співробітники можуть займатися внутрішні дискусії".

ТЕЛЕФОНІВ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ

У результаті аудиту безпеки, Google планує дозволити користувачам більш жорстко контролювати, які дані доступні для додатків, синхронізація акаунтів Google або безкоштовний сервіс електронної пошти Gmail.

"Йти вперед, споживачі отримають більш дрібнозернистий контроль над тим, що облікові дані, які вони обирають, щоб поділитися з кожного додатка," сказав Google.

Додатків, адаптованих для розширення Gmail також чекають нові правила, що стосуються обробки даних і бути предметом оцінки безпеки, вважають у компанії.

Додатків для використання на смартфонах Android-пристроїв, що шукати телефон або SMS дані повинні відповідати більш жорсткі правила, коли справа доходить до дзвінків і текстових повідомлень, Google сказав.Категория: Интернет