Оновлений Renault Kwid помічений під час тестів


Опубликованно 11.10.2018 08:25

Оновлений Renault Kwid помічений під час тестів

Закамуфльований прототип оновленого хетчбека Renault Kwid потрапив в об'єктиви шпигунських фотокамер в Південній Європі. На ринку новинка очікується в першій половині 2019 року.

Камуфляж на кузові хетчбека не заважає помітити, що якихось кардинальних змін у зовнішності моделі не відбудеться. По всій імовірності, виробник обмежиться переглянутими бамперами і новими протитуманними фарами. Оновлений хетчбек, як і раніше буде оснащуватися колісними дисками невеликого діаметру з трьома колісними гайками.

Імовірно, під капотом оновленого хетчбека залишиться той же 0.8-літровий мотор потужністю 57 к. с., які передаються на передню вісь п'ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Renault Kwid представили в 2015 році. В основі однієї з найдешевших моделей французької марки лежить платформа CMF-A від Renault-Nissan. Основним ринком збуту моделі стала Індія. На місцевому ринку автомобіль продається менш ніж за $4000 і користується великим попитом. За перші два з половиною року тут було продано більше 200 тисяч Kwid, але в минулому році продажі впали на 20%, що і стало причиною фэйслифтинга.

Крім Індії нинішній Renault Kwid продається і в Південній Америці, але, за чутками, оновлена версія моделі може з'явитися і в Європі.Категория: Автомобили