Людство до Всесвітнього потопу: вчені виявили слід існування цивілізації з Біблії - кадри


Опубликованно 11.10.2018 08:45

Людство до Всесвітнього потопу: вчені виявили слід існування цивілізації з Біблії - кадри

Вченим вдалося виявити факти існування цивілізації людей, які жили до Всесвітнього потопу. Варто відзначити, що Біблія розповідала про це потоп і тієї цивілізації. Кадри з дослідження зуміли набрати більше 100000 переглядів.

Факти існування цивілізації людства до Світового потопу в Середземному морі здатні з наукової точки зору обґрунтувати сказання про Ноїв ковчег. Цю інформацію повідомило видання LigaNews, передає "Диалог.UA" з посиланням на джерело.

Видання повідомляє, що про Ноїв ковчег розповідає Біблія, зокрема Старий завіт. Варто відзначити, що в нього вірять не тільки християни, але також іудеї. Таким чином, ця знахідка зможе зацікавити деяких віруючих.

Сьогодні ж експерти заявили про те, що ними було відкрито черговий доказ на користь Біблії. Вони повідомили, що до Всесвітнього потопу була цивілізація. Це вказує на достовірність фактів з Біблії.

Варто відзначити, що острів Руад в Середземному морі – це єдиний населений шматочок суші посередині води, який розташований в Сирії. Коли-то він був під захистом двох великих блоків, які спорудила Римська імперія.

Відео з "Ютуба" показує, що ці структури дуже давні. Деякі припускають, що жителі, які ховалися за цими блоками, загинули в результаті Всесвітнього потопу.Категория: Техника