Сатурн почав "співати" своєму супутнику Энцеладу: мелодія зачарувала користувачів Інтернету - кадри


Опубликованно 11.10.2018 11:30

Сатурн почав

Іноземні ЗМІ повідомили про те, що Сатурн вміє "заспівала" пісню своєму супутнику Энцеладу. Вчені сказали, що це відбувається завдяки проходження звуку крізь простір. Користувачів Інтернету вразила своєрідна "мелодія" гіганта.

Закордонне видання UfosNews повідомило, що рік тому космічна техніка Cassini завершила місію, яку початку 10 років тому. Цей апарат зібрав багато даних, після чого зіткнувся з атмосферою Сатурна. Як тільки техніка проходила між гігантом і його супутником Энцеладом, її датчики зафіксували дивні коливання плазми Сатурна в бік місяця, передає видання "Диалог.UA" з посиланням на джерело LigaNews.

Вчені вирішили проаналізувати запис польоту Cassini. Фахівці прийшли до висновку, що коливання плазми – це проходження звуку через простір. Експерти відразу ж перейшли до конвертації запису в аудіофайл, щоб кожен зміг почути "музику".

Така запис продемонструвала, що Енцелад є не єдиним учасником подібної дії. Коли ж місяць "наспівує" Сатурну, гігант повертає ці коливання. Таким чином Сатурн передає власну енергію місячної плазмі.

В Інтернеті почали обговорювати "мелодію" дуету. Багато здивувалися, що вчені навіть здатні записувати такий гарний звук в космосі.Категория: Техника