Вечеря та шоу: галерея SpaceX запускає ракети в сяйві світла


Опубликованно 11.10.2018 13:21

Вечеря та шоу: галерея SpaceX запускає ракети в сяйві світла

Це були лише деякі з теорій соціальних ЗМІ заплуталися каліфорнійців, які були свідками запуску ракети мільярдер Елон Маск Falcon 9 у нічне небо в неділю (в понеділок після полудня за східним часом).

Освоєння космосу містер мускусу компанія SpaceX успішно запустила ракету в космос приблизно в 7.20 вечора в неділю з бази ВПС Ванденберг у Каліфорнії, приблизно в 210 км на північний захід від Лос-Анджелеса.

У SpaceX Сокіл 9 ракета відокремлюється від космічного корабля за слід ракети після зльоту. Фото: Девід McNew

На борту ракети знаходилися два ідентичних супутників для спостереження за Землею, який був розгорнутий в космосі близько 12 хвилин після зльоту.

Вони стануть частиною шести супутників, які будуть працювати в тандемі з італійським сузір'їв відомий як COSMO-SkyMed.

Як тільки вони досягнуть місця призначення, цілі супутники будуть збирати інформацію ґрунтової вологи".

Запуск супутника SAOCOM 1A вихід на компанії SpaceX ракети Falcon 9. Фото: SpaceX В

У SpaceX Сокіл 9 запускає ракети, несучи SAOCOM 1A і ITASAT 1 супутників. Фото: Девід McNew

Запуск відправили соціальних медіа в режимі розплавлення, як усі жителі міста стали свідками дивної, хоча і викликає подив, світлове шоу.

Просто як нічне небо, в соціальних мережах відразу ж засвітився з фото, відео і коментарі, як багато людей вважає, що вони тільки що стали свідками НЛО.

Жителі так далеко, як Фенікс і Сакраменто розміщені фотографії ракети повертаються до місця старту, прошу, якщо хтось теж бачив це.

ЩОСЬ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ. Я НЕ МОЖУ ПОВІРИТИ, Я ТІЛЬКИ ЩО БАЧИВ НЛО!! pic.twitter.com/xh1Zk4GkZq— Коллін Huttner (@colleen_huttner) 8 жовтня, 2018

В залежності від точки зору глядача, вогні нагадували комети або хмари навколо нього.

“Дивні речі в небі над Ла сьогодні. Якщо ви живете в районі, подивитися," один з користувачів Twitter написав.

"Куля світла з тим, що виглядає як хвіст або штучний світло сяяло від її."

Один з коментаторів порівняв сяйво Аврора Бореаліс.

тому я впевнений, що я тільки що бачив НЛО.... я можу померти щасливим тепер pic.twitter.com/KkZ0DcJXRh— долю. (@destinytwittter) 8 жовтня 2018 року

Як Falcon 9 вивела, вона відокремлена від двох супутників, які рухалися в космос, а інша частина ракети приземлилися назад на базу.

У заяві компанії SpaceX заявив, що це "перша спроба компанії на землі десант на західному узбережжі".

Це означає, що після запуску супутників, ракета Falcon 9 успішно повернулася на землю на твердій землі недалеко від місця старту, а не в морі.

Запуск ракети прогнозованих моторошний світ через хмари в Каліфорнії. Фото: Данило Quinajon/ВПС США

І ми злетіли. Фото: Джим Araos/ ВПС США

У SpaceX вже приземлилися перші ступені ракет на землю після запусків штат Флорида, однак не зробила цього на західному узбережжі.

ВВС минулого тижня порадив жителям на узбережжі Центральної Каліфорнії, вони можуть побачити кілька двигунів на першій ступені і чути одного або декількох звукових ударів, як він повернувся.SpaceX ракета, а "великий і жирний" сімейну справу0:46

Зі своєю молодою донькою Керолайн, Остін і Френкі Podrat разом з іншими глядачами на пляжі в місті Вентура дивитися ефектний старт в неділю ввечері з ракети SpaceX Falcon 9 з бази ВПС США Ванденберг.9 жовтня 201817 годин тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/Національний/Категория: Наука