Забутий шанувальників продукції Apple хочу назад


Опубликованно 11.10.2018 20:37

Забутий шанувальників продукції Apple хочу назад

З моменту свого запуску в 2012 році, компанія Apple розглядає iPad Міні якось після думки - а фанати Apple вже оплакують навряд чи відповідний продукт, і готується написати свою епітафію.

Компанія поки офіційно не вбив його, але він знехтував продуктової лінійки і, можливо, ціни в немилість.

З моменту дебюту iPad міні 4 в 2015 році, що зовсім забув про меншому виборі планшета. Ви все ще можете купити iPad міні 4, однак єдиним помітним оновленням лінійки продуктів в останні роки є припинення його 32 ГБ і 64 ГБ варіанти зберігання.

Сміливості та конструкція не змінилися. Він як і раніше має той же процесор А8 вона на старті, технології, які компанія фактично вивели з iPhone в 2014 році.

Однак століття технологій не відображається на ціні. На австралійському магазині Apple, iPad міні 4 починається від $579 і чим більше і більше потужна звичайна версія починається з $469. У той час як міні-4 має більше пам'яті на це порівняння цін, дивне положення справ.

Технологічний гігант, як очікується, випустить нову модель iPad Pro до кінця року і це зрозуміло, він хоче, щоб підштовхувати користувачів до преміум-моделей. І як Apple прийняла участь в тенденцію виробляти більше смартфонів — це iPhone і хз Макс дебютував у минулому місяці — різниця між його найбільшими телефону і iPad mini не та, що раніше.

Але деякі фанати Apple не щасливі про смерть iPad міні.

Оригінальний iPad міні, показаний тут, дебютувала в листопаді 2012 року.

В гілці Reddit на цьому тижні під назвою "Я сумую за iPad міні" зібрала понад 170 коментарів від розчарованих прихильників продукту.

Легкий і зручний розміри міні-зробили його улюбленим для багатьох, і ідеальним варіантом для використання в якості електронної читалки.

“Mini-це ідеальне розмір книги Kindle-руйнівник. ПОВЕРНУТИ ЙОГО, ЯБЛУКО!," написав один з користувачів Reddit.

“Я згоден! Він ідеальний у всіх відношеннях. Я все ще вірю, що вони будуть робити ще один день", - сказав інший.

Настрої супроводжувався новини.ком.АУ співробітник, який любив її iPad mini, але так як вона уповільнює, вона очікує, що це стане справою минулого.

"Малий розмір зробив його ідеальним супутником", - сказала вона. "Ви також можете ковзання його в сумку, не відчуваючи ваги його."

Деякі клієнти Apple на реддите гарячкував з приводу цін залишається високим, як технологія стає все більш застарілим.

"Те, що продовжує мене бісити про Apple продовжує продавати продукцію, яку вони дуже добре знають, що вони не будуть оновлювати, поки не знижка в ціні ... це один з тих продуктів, вони скаржилися.

Apple не говорить, якщо він планує оновити iPad міні.

Деякі говорили, що вони угробили Apple для своїх потреб планшет для їх міні iPad вже можуть функціонувати.

“Коли мій iPad міні помирає я збираюся замінити його чимось, що це не iPad, якщо немає нових міні. Я глибоко вкоріненого Яблуко хлопця (25 років в екосистемі), але у мене немає інтересу в гігантський планшет," один клієнт написав.

“Це ж тут. Не впевнений, що я буду робити через кілька років, коли я більше не можу використовувати міні-4", - сказав інший.

Apple відмовляється коментувати майбутні продукти. Але хоча деякі з них, які дають надію на нову менше планшетного пристрою від компанії, більшість з них змирилися з загибеллю iPad міні.

Якщо так, вона буде не вистачати.Категория: Телефоны