Roshen позбавив Київхліб права на торт


Опубликованно 12.10.2018 00:21

Roshen позбавив Київхліб права на торт

Господарський суд Києва задовольнив позов компанії Roshen до ПАТ Київхліб по торту Казковий ключик. Відповідне рішення оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Економічна правда.

"У складі промислового зразка Упаковка для торта Казковий ключик за патентом України №33762 містяться позначення схожі настільки, що їх можна сплутати зі знаком для товарів і послуг за свідоцтвом України №78911 і добре відомому в Україні знаком Золотий ключик", - говориться в рішенні суду.

На думку суду, це може ввести в оману споживачів. Цю думку також підтвердив залучений експерт, який зазначив, що "в результаті використання позначень, з яких складається промисловий зразок" Упаковка для торта Казковий ключик за патентом України №33762, споживачі можуть бути введені в оману щодо особи виробника".

Враховуючи всі наведені докази, суд вирішив задовольнити позов компанії Roshen та визнати недійсним патент України №33762 від 25 січня 2017 року на промисловий зразок, який належить Київхлібу.

Суд також зобов'язав Мінекономрозвитку внести зміни в державний реєстр патентів України на промислові зразки відомості про визнання недійсним повністю цього патенту.

Крім того, зазначено, що ПАТ Київхліб доведеться заплатити 3200 гривень судового збору за подання позовної заяви, 800 гривень судового збору за подання заяви про забезпечення позову та 26 тисяч гривень на проведення судової експертизи.

Раніше в Рошен підтвердили торгівлю з Придністров'ям.Категория: Новости-Tech