Які роутери підходять для "Ростелекома": приклади та фото


Опубликованно 12.10.2018 02:09

Які роутери підходять для

"Ростелеком" підключає безліч користувачів по всій Росії, залучає велику кількість технологій та обладнання. Трапляється так, що з маршрутизатори виходять з ладу, і тоді виникає питання, які роутери підходять для "Ростелекома". У цій статті розглянемо основні моделі, які підійдуть для використання в мережі цього провайдера. Визначаємо тип підключення

Для того щоб визначити, які роутери краще для "Ростелекома", потрібно знати свій тип підключення. Для різних технологій підходять різні пристрої. Зробити це можна наступними способами: Дзвінок в техпідтримку провайдера — за вашим договором фахівець відразу визначить, яким чином виконано підключення, і надасть потрібну інформацію. Візуальне визначення — якщо ви можете визначити, який кабель входить в приміщення, то відразу стане зрозуміло, за якою технологією ви підключаєтеся. Якщо це мідний телефонний кабель, то ви підключені по ADSL, якщо оптичний — значить, PON, товстий коаксіальний кабель, зразок телевізійного — Docsis, а якщо до комп'ютера, роутеру або підключається вита пара, то мова йде про технології FttX.

Кожна з цих технологій має свої особливості підключення, і дуже просто визначити, які вай-фай роутери краще. Для "Ростелекома" немає особливих обмежень на мережі, крім випадків, коли встановлюється обладнання безпосередньо від провайдера, який не купується в магазині (це актуально для технологій GPON і Docsis). У цих ситуаціях для коректної роботи потрібно не тільки WiFi-роутер, але і допоміжні пристрої, які надаються безпосередньо від провайдера.

Розберемо всі типи підключення по черзі і наведемо приклади кращих роутерів для "Ростелекома" з фото. Підключення за технологією xDSL

Для цієї технології використовується ADSL-модем — пристрій, що дозволяє здійснювати вихід в інтернет по телефонній лінії. Ще буквально десять років тому ADSL-модеми не дозволяли виходити в інтернет по бездротовій мережі, що і було потрібно додатковий пристрій. Зараз практично всі сучасні ADSL-модеми здатні роздавати бездротову мережу. Для "Ростелекома" оптимально використовувати наступні моделі: D-Link DSL2640U. ZTE H108N. TP-Link TD854W. "Интеркросс". Sagemcom F@st 2804.

Всі ці моделі можуть надаватися як від постачальника, так і продаватися у роздрібній мережі. Більшість абонентів підключається через порт Annex A, але в деяких випадках задіяний Annex B — перш ніж купувати модем, потрібно дізнатися у провайдера інформацію про те, як виконується підключення у вашому випадку.

Наприклад, так виглядає ADSL-модем D-Link 2640U.

Підключення за технологією GPon

Тут також потрібен спеціальний пристрій для підключення — оптичний термінал (ONT). Якщо ADSL-модем можна вільно придбати в магазині, то GPon термінал надається безпосередньо від "Ростелекома" і може бути замінений тільки на таке ж обладнання від провайдера.

Багато ONT підтримують можливість підключення по бездротовій мережі і роздають WiFi як звичайні домашні роутери, але є і термінали без цієї функції — до них можна підключити будь-який пристрій з тих, які підключаються за технологією FTTX. Їх ми розглянемо далі.

Оптичні термінали, що надаються "Ростелекомом": Huawei 8245H. Sercomm RV6699 (підтримка двох діапазонів). Sagemcom F@ST 5650.

Ці моделі мають WiFi-модулем і можуть бути використані в якості роутерів. Обов'язково уточніть при підключенні, якими характеристиками має те обладнання, яке встановлюється вам при підключенні і потрібно чи придбання окремого роутера.

Підключення за технологією Docsis

Це не найпоширеніша технологія, що використовується тільки в деяких регіонах. Підключення виконується за допомогою коаксіального кабелю і відповідного модема. Коаксіальний модем надається від провайдера і не має вбудованого модуля WiFi для того, щоб роздавати по квартирі бездротову мережу. Потрібне підключення додаткового роутера. В цьому випадку можна не задаватися питанням, які роутери підходять для "Ростелекома", а придбати будь-маршрутизатор, що працює за технологією Ethernet, і підключити його до кабельного модему. Підключення за технологією FTTx

Тут вибір домашніх бездротових маршрутизаторів набагато більш великий, так як не потрібні додаткові пристрої — підключення виконується відразу по витій парі, проведеної в квартиру абонента.

Відповідно, можна підібрати будь Wi-Fi-роутер, що підтримує можливість роботи по Ethernet-кабелю. У такому разі можна проаналізувати необхідні вимоги для бездротової мережі у вашому випадку і підібрати маршрутизатор з відповідними технічними характеристиками.

Виходячи з досвіду використання та оцінок користувачів, можна визначити, які роутери підходять для "Ростелекома" за технологією FTTx. Лінійка моделей D-Link (DIR 300, DIR-615, та DIR-620). TP-Link (наприклад, TL WR 841N). Zyxel (моделі Keenetik — Lite, Giga та ін). Netgear (WNR 1000, WNR 3500).

Крім цього, підходять багато інші моделі роутерів, головний фактор вибору — це те, що маршрутизатор підключається по Ethernet-кабелю.

Підіб'ємо підсумки

Отже, ми розглянули основні моделі роутерів, які підходять для "Ростелекома". Який роутер вибрати — залежить від ваших побажань до роботи бездротової мережі і можливостей. Зараз існує великий вибір як бюджетних моделей, які володіють середніми технічними характеристиками і доступні кожному, так і серйозного обладнання, що має більш широкі можливості. Автор: Ольга Чекмарьова 8 Жовтня, 2018Категория: Технологии