Вчені знайшли справжнього монстра в океані: неймовірні кадри вразили користувачів Інтернету


Опубликованно 12.10.2018 03:09

Вчені знайшли справжнього монстра в океані: неймовірні кадри вразили користувачів Інтернету

Вчені, які спеціалізуються в галузі морської біології, виявили істота, що нагадує справжнє чудовисько. Наука майже нічого не знає про вигляді цих тварин. І тільки нещодавно експертам вдалося відзняти неймовірні кадри, що демонструють життя цих істот.

Днями експерти в області морський біології зуміли виявити неймовірну істоту в глибинах моря. Воно мало довге змієподібне тіло і величезну голову, що роздувалася, ніби це був надувна куля, повідомляє видання "Диалог.UA" з посиланням на джерело в YouTube.

Відомо, що це "чудовисько" може зустрічатися на глибині від 500 до 3000 метрів. Варто відзначити, що знімати на такій глибині дуже складно. Тому вченим важко було відзняти кадри цього істоти раніше. Дані про цих істот було дуже мало. Багато хто до цих пір задаються питанням про те, чому ці вугри виглядають настільки дивно.

На сьогоднішній день вчені прийшли до висновку, що ці морські тварини є неминучими хижаками. Вони полюють у будь-який час доби і в буквальному сенсі проковтують живцем свою здобич. Вони роблять це за допомогою роздуття своєї голови.Категория: Техника