Чоловік зі смартфоном в 1943 році: експерти виявили неймовірне фото, доводить можливість подорожі в часі


Опубликованно 12.10.2018 03:09

Чоловік зі смартфоном в 1943 році: експерти виявили неймовірне фото, доводить можливість подорожі в часі

В Інтернеті з'явився інтригуючий кадр, на якому зображений чоловік з предметом, що нагадує смартфон. Розташування пальців рук, а також пильний погляд підтверджують те, що це був справжній телефон. Однак знайшлися скептики, які не зважилися повірити цьому.

Користувачів Інтернету зумів зацікавити незвичайний знімок, що був зроблений більше 50 років тому. На ньому зображений чоловік, що тримає якийсь предмет в руках, що дуже нагадує сучасний смартфон. Інтригу додає і те, що деякі погляди оточуючих людей звернені саме до нього, передає видання "Диалог.UA" з посиланням на зарубіжне джерело The Sun.

Знімок був опублікований Стюартом Хамфрісом. Він є фахівцем в області колоризації чорно-білих фотографій і відеострічок.

Звичайний знімок, здавалося, демонструє будні дні британських робітників. В самому центрі його знаходиться чоловік з цікавим предметом у руках. Він тримає його так, ніби використовує цей смартфон. Доказом служить розташування його пальців, а також пильний погляд чоловіка, який зазвичай спостерігається у користувачів смартфонів.

Якщо цей чоловік справді тримає смартфон, це доводить той факт, що подорож у часі можливо. Однак не всі повірили, що чоловік тримає саме смартфон. Деякі стверджують, що це міг бути камінь або інструмент. Таким чином, думки розділилися.

Нагадаємо, вчора вченим вдалося відзняти кадри своєрідного морського чудовиська, яке мешкає на глибині від 500 метрів. Також вчені попереджали людство про те, що Єллоустонський вулкан може знищити все живе на планеті.Категория: Техника