Кішка чи ворона? 'Ульотні' pic ділить інтернет


Опубликованно 01.11.2018 03:35

Кішка чи ворона? 'Ульотні' pic ділить інтернет

На перший погляд, зображення поділяють користувача Твіттер Роберт Магуайр, здається, показують бічний профіль ворона на кахельну підлогу.

Проте, в якості завантажувача вказав, це не той випадок. Субтитри зображення він писав: "Ця картина ворона-це цікаво, тому що ... це насправді кішка."

"Ця картина ворона-це цікаво, тому що ... це насправді кішка", - написав він.

Ця картинка ворона-це цікаво, тому що...це насправді кішка pic.twitter.com/dWqdnSL4KD— Роберт Магуайр (@RobertMaguire_) 28 Жовтня 2018

При найближчому розгляді можна чітко побачити на картинці зображений чорний кіт, дивлячись на камеру з її голова нахилена, так що його вухо схоже на пташиний дзьоб.

Картина містер Магуайр в даний час запропоновано понад 123 000 реакцій і більше 42000 акцій спантеличила користувачі мережі Твіттер.

"Мій розум був підірваний", - написав один з користувачів.

"Я повинен був зробити подвійне взяття", - написав інший.

Інші відзначали схожість з іншою відомою оптичної ілюзії, яка може багато що сказати про вашому мозку в залежності від того, що ви бачите.

Більш ніж 100 років після його створення, креслення качка/кролик, який вперше з'явився в німецькому журналі в 1892 році, пішла вірусна на соціальних медіа.

Користувачі Twitter відзначили схожість з цієї оптичної ілюзії з 1892.

Американський психолог Джозеф Jastrow використав образ, щоб підкреслити, що сприйняття-це не тільки те, що людина бачить, але і розумової діяльності.

Його дослідження було засноване на тому, як швидко можна побачити другу тварину і наскільки швидко учасники змогли змінити своє сприйняття креслення для перемикання між двома тваринами.

Його дослідження показує, що чим швидше ти впораєшся, тим більш творчий ви.

Він також вважає, що час року змінюється, що люди бачать.

Ось деякі інші великі оптичні ілюзії:

На перший погляд ви могли б прийняти цю картину за щось страшенно прикра, але придивіться і ви зрозумієте його повністю невинним. У прив'язати чоловіка видно, топлес, нахиляючись вниз, щоб дати своєї новонародженої поцілунок. Його волохаті плечі, лисі голови та лівого вуха створювати воістину жахливі оптична ілюзія, яка залишила в мережі в стан шоку, потім полегшення.

Цей дисплей одяг викликає переполох онлайн через веб-користувачі порівняли її з особливо криваві сцени з фільму Квентіна Тарантіно. Але, на щастя, його жахливі елемент просто до оптичної ілюзії.

Це сукня біло-золотий або чорно-синє?Категория: Интернет