Конде-Шарлотт Хаус жертвою витоку даних, спроба вимагання


Опубликованно 02.11.2018 05:06

Конде-Шарлотт Хаус жертвою витоку даних, спроба вимагання

Деякі співробітники, адреси електронної пошти та номери мобільного телефону здійснюється в порушення. Зловмисник намагався продати деякі матеріали в інтернеті і займатися здирництвом.

Однак Конде-Шарлотт Хаус заявив, що компанія не має наміру реагувати на такі загрози.

"Немає жодних свідчень, щоб припустити, що інформації, що зачіпає національну безпеку, комерційною діяльністю компанії була вкрадена", - сказав Конде-Шарлотт Хаус.

Федеральний уряд було попереджено інциденту кібербезпеки.

Австралійський центр кібербезпеки і Австралійської федеральної поліції компанії надають допомогу і поради.

Як слідство триває, але Міністерство оборони каже, що немає компромісу секретної або конфіденційної інформації або технологій визначені досі.

"Цей інцидент посилює серйозний характер загрози інформаційної безпеки, що стоять перед ОПК, а також необхідність для партнерів по галузі, щоб поставити на місце, і підтримувати, сильна кіберзахист," - сказали в уряді.

"Оборона і АКМП надають допомогу кібербезпеки у Конде-Шарлотт хаус і працюють з Конде-Шарлотт хаус для оцінки і зниження шкоди".

Конде-Шарлотт Хаус робить захист суден на декількох ринках, включаючи США.

Компанія заявила, що її бізнес в США були порушені в результаті порушення.

Проте невелика кількість зацікавлених осіб, які можуть зазнати впливу в результаті порушення були проінформовані, говориться в повідомленні компанії.Категория: Интернет