Б цифрове посвідчення особи зробити ваше життя простіше?


Опубликованно 02.11.2018 05:07

Б цифрове посвідчення особи зробити ваше життя простіше?

Це проблема, за оцінками, обійдеться австралійської економіки щорічно 11 мільярдів доларів з-за часу, витраченого даремно, шахрайства та зростання витрат для бізнес — та уряд думає, що воно має рішення.

Цифрове посвідчення особи буде випробувана по всій країні.

Це означає, що маючи одну точку перевірити ID, який теоретично міг би використовуватися у всіх державних служб і, в кінцевому рахунку, для будь-якого сервісу.

Але в той час як його реалізація, як і раніше справедливим способом, це вже критикують.

Фергус Хансон, Австралійського інституту стратегічної політики, каже, що є ризик західній версії соціальної кредитної системи Китаю, що дозволяє ефективно ранжувати людей і форми поведінки.

Хльосткі жовтня доповідь містера Хенсона"запобігти нову Австралія карта не вийде", - сказав схема "набір викличе суперечки і ризик подальшого безсилля австралійців, при відсутності чіткої політики і законодавчого контролю".

Але інших цифрових експерти назвали його думку, "панікерів" і "відірваним від реальності", кажучи, що нема старшого брата або мед інформації натисніть.

Міністр цифрового перетворення Майкл Кінан запущений перший пілотний проект уряду в середу і підкреслив, австралійці не повинні мати заклопотаність з приводу конфіденційності і безпеки.

Пілот буде включати контрольну групу, яка зможе створити новий myGovID, а потім отримати податковий номер, файл у лічені хвилини замість тижнів.

Уряд виділив 92 мільйони доларів, щоб поставити систему, яка буде просити для залучення приватного сектора для створення "глобального рішення" для перевірки при прийомі на речі, як кредити.

"Немає жодних причин, це не може бути будинок для всієї економічне рішення для цифрової економіки", - підкреслив Кінан сказав.

Але експерти кажуть, що для цього повинен бути чіткий уряд та приватний сектор, який також доведені до загального відома і уникає інший мій рекорд здоров'я "незалік".

Як новий myGovID додаток випробувана виглядає на телефоні.

ДЕ МИ МОГЛИ Б ПІТИ НЕПРАВИЛЬНО

Цифровий експерт професор Джефф Бранд сказав один з найбільших недоліків мого здоров'я було завоювати серця і уми громадськості і пояснюючи переваги.

Він сказав, що система була більше про просування цифрового капіталізму і пріоритезації бізнес по цифровим пріоритетів здоров'я і благополуччя.

Дослідник Університету Бонд сказав, що люди були озлоблені, вони не могли відмовитися і не відмовитися.

"Проблема у нас зараз-це інновація рухається в швидкому темпі і ні політичними діячами та окремими громадянами в змозі забезпечити безпеку ні по суті, ні сприйняття", - сказав він.

“Нас турбує, і ми повинні бути, що по мірі просування все більше і більше інформації в інтернеті, контроль над інформацією, що буде розіграно — наш уряд завжди буде турбуватися про безпеку і зовнішніми організаціями буде прагнути її експлуатувати.

"У кожного є цифровий слід, і що слід проходить за кілька сутностей і так само, як будь-які дані можуть бути використані."

Бостонської консалтингової групи (БКГ) старший партнер Мігель Карраско, який виконав велику роботу в цифровому державному секторі космосу, заявив, що уряд ще не зробили хорошу роботу з моїм здоров'ям запис навколо поняття отримують значення і те, що отримав у відповідь від системи.

Є вже 14 мільйонів чоловік, які використовують мрыгов онлайн-сервіси.

Але пан Карраско сказав, що завданням було навколо прийняття цифрових ідентифікаторів для цих робіт послуг в такій країні, як Австралія, яка була добре за іншими, які вже мають національні ID-карти і унікальні ідентифікатори.

"Я думаю, що цифровий ідентифікатор-це дуже важливі провини цифрової економіки", - сказав він.

“Я думаю, що дуже важливо є більше обізнаності про цифровий ідентифікатор.

“Це складна область. Є величезна прихованих витрат на даний момент, тягар трансакційних витрат, тому що ми ще не розібралася з усім цим".

Мій рекорд впровадження здоров'я було зустрінуте загальним сум'яттям і недовірою. Фото: Додається

ЩО КАЖУТЬ ЛЮДИ

Р-н Карраско вважає, що цифровий ідентифікатор-це шлях, тому що дослідження БКГ знайшов 20 відсотків людей хвилює один унікальний ідентифікатор, який видається урядом.

Там же ще 20 відсотків людей, які мають недовіру або скептицизм приватного сектору і близько 60 відсотків, хто байдужий, поки все працює.

"У них є недовіра до влади в цілому", - сказав він.

"У проектуванні ідентифікатор схеми, те, що ми виявили, Ви повинні мати державного і приватного сектора".

Ребекка Рассел теж від БЦЖ і в останні роки досліджували, що відбувається в цифровий ідентифікації простору.

"Дослідження, які ми зробили до сих пір справедливо, або навіть ще більш актуально", - сказала вона.

“Виступаючи з австралійцями і малого бізнесу, вони змушені відступати, щоб взаємодіяти онлайн.

“У цих операціях повинна бути ступінь довіри. Форми довіри ми повинні довести, хто ми насправді на паперовій основі.

“Це збільшує тертя і випадають, ризик шахрайства та крадіжки особистих даних. Надійним, безпечним і зручним рішенням, яке дозволяє довести, хто ти онлайн докорінно змінить те, як ми взаємодіємо онлайн."

Пані Рассел сказав, що поки люди хотіли, зручність, вони хотіли, систем, щоб бути захищеним і не може бути у Великому Браті системи.

Але експерти кажуть, що суспільне сприйняття цифрових систем, безпеки та приватному житті відносно.

В даний час в отриманні податкового номера файл включає в себе співбесіду в поштове відділення, щоб подати документи, не чекаючи 28 днів, щоб отримати його.

Пані Рассел сказав, що люди були стурбовані безпекою, але з задоволенням купуйте товари через групу в Facebook і вибрав би зручність у даний момент.

Р-н Карраско сказав, що були проблеми сприйняття, а не реальності.

"Ідентифікатор постачальника послуг не мають доступу до базових даними, вона не буде міцно закріплена в системах організації, ви маєте справу з," сказав він.

"Є нерозуміння, що постачальник послуг ідентичності має доступ."

Р-н бренд сказав, реальність така, що більшість споживачів не дав цифровий безпеки багато думав і там потрібно бути більш високий рівень освіти в цьому просторі.

"Найслабша ланка-це, напевно, на індивідуальному і споживчому рівні", - сказав він.

“Це дивно, як багато людей не розуміють, що Google, у свою телекомунікаційну компанію, хоча б на них, що досить сумно.

"Готовність людей піддавати себе принципово несумісні (з недоторканності приватного життя)."

ВІДКАЧКА

Вісім пілотних програм буде запущена протягом найближчих дев'яти місяців з вибраним користувачам "тест", як працює система за цілий ряд послуг.

Людям потрібно буде лише встановити їх myGovID один раз, а потім зможе використовувати його так часто, як вони хочуть за послуги.

Вона включає в себе закачавши додаток на ваш телефон і надавши водійське посвідчення та паспортні дані.

У режимі реального часу Selfie буде звірятися з цією інформацією, перш ніж будуть видалені, а також створюється ідентифікатор.

Австралійці зможуть відмовитися і в кінці кінців, є можливість створити цифрові ідентифікатори через інших провайдерів, таких як банки і комунальні послуги.

Пошта Австралії вже має цифровий системний ідентифікатор.

Широкій громадськості реліз почнеться в наступному році.Категория: Интернет