Байкерської смажені на Луї Віттон не


Опубликованно 06.11.2018 10:56

Байкерської смажені на Луї Віттон не

Після розставання зі своєю нареченою на початку цього року, Бретт "Каос" печей була пересипаючи його сторінок в соціальних мережах своєї останньої покупки розкоші.

Печей було хвалиться своєю останньою покупкою в Instagram. Фото: Instagram

Колишній байкерської красувалися нові надходження автомобілів. Фото: Instagram

Його 5905 послідовників на Instagram були показані фотографії та історії, які показують його купує, які останнім часом шкатулки, прикрашеної логотипами Гуччі і Луї Віттон.

Печей зараз живе в Перті, коли він стикається з правової біди. Фото: Додається

Минулого тижня, колишній байкерської життя в Перті знову був у нього, коли він виклав фотографію чека на покупку 160,000 $Рендж Ровер Спорт.

"Новий автомобіль відчуває", - написав він поруч із зображенням середнього пальця і Вінки-смайлики.

"Треба побалувати себе час від часу", - написав він поряд з картинки поля, відмічені елітних брендів модні бренди незадовго до цього.

Проте, один з його Instagram посадах, які він тепер видалений — підказав маси обжарювання в соціальних мережах після того, як хтось виявив, де картинка справді прийшли.

Подивитися цей пост на Instagram

Тег товариш, який просто хоче справити враження на своїх друзів

Публікацію на флопі полювання (@flop_hunting) на 1 листопада 2018 в 3:20 за московським часом

Зворотний пошук зображення на картинці Містер печей з п'яти сумки "Луі Віттон" — нібито складаються в його будинку, — показує він насправді був узятий з Google Картинки.

Коли новини.ком.АУ зворотного шукали картину, він з'явився на сторінці Pinterest знижка покупцеві моди під назвою Pursemode продавця.

Після того, як Google зображення картини почали циркулювати, вона була підхоплена комедія Полювання на флопі сторінки, і це викликало цілу хвилю коментарів.

"Як соромно!" - написав один з коментаторів.

"Який облом", - написав інший.

Містер печей розлучився зі своєю густо татуйованою наречена, Ріккі-Луїзи Джонс, вже через кілька місяців після заручин.

У квітні вона розмістила фотографію себе в тренажерному залі зі словами: "коли ти знаєш, що у тебе весільну сукню шукати ... нехай талія буде стає все менше і попа зростає".

Печей і Ріккі-Луїз Джонс розлучилися на початку цього року. Фото: Instagram

Незабаром після явної сварка між міс Джонс і її Instagram зірка сестра Allaina Діана Джонс, який виходить під назвою Instagram з Allaina Вейдер.

Пані Вейдер від колишнього Ангели Пекла байкерської Бен "горезвісний" Geppert.

Новина про пропозицію Печей, який був зустрінутий з привітаннями від декількох МС Джонса 33,7000 послідовників, прийшов в умовах правової смутою для печей.

Печей пред'явлені звинувачення, включаючи напад на поліцейських, умисне пошкодження і порушення громадського порядку.

У квітні печей був нібито залучений в три години протистояння з участю 26 поліцейських. Він нібито забарикадувався в МС Джонс Голд-Кост будинку, озброєні мечами і погрожували зарізати співробітників", якщо вони в нього не стріляв".

Байкерської принцес Ріке Луїза і Allaina Вейдер виявляються один з одним.

Він був випущений під заставу з Саутпорт суд після того, як пред'явлені звинувачення в нападі на поліцейських, умисне псування майна та порушення громадського порядку і знову з'являються в більш пізні терміни.Категория: Интернет