Хочу капнути крапельку евкаліптової? Австралійський АСМР не стає набагато більш стимулюючим, ніж це, хлопці


Опубликованно 06.11.2018 10:58

Хочу капнути крапельку евкаліптової? Австралійський АСМР не стає набагато більш стимулюючим, ніж це, хлопці

Знаменитості клянуться і божаться, що не можу заснути без цілющі звуки АСМР відео в їхні вуха.

Багато віруючі описують почуття АСМР як щось схоже на "оргазм мозку", або навіть "масаж мозку", де певні звуки, як жування, хрускіт або постукування може спровокувати коліки або викликати сон.

Але для іншої частини населення, це новий тренд інтернету викликає в уяві образи безробітної молоді, сидячи в своїй дитячій спальні, погладжуючи їх мами гребінець з натяком на гроші.

І хлопчик, вони роблять гроші.

АСМР використовує інструменти, такі як щітки для волосся і продуктів харчування, щоб стимулювати сенсорні реакції від слухачів

Я вперше наткнувся на АСМР в історію про 13-річною Келлі Маккенна, хто граблі в більш ніж $1000 в день на хрускіт сирі стільники або мильні бульбашки в мікрофон.

Вона зараз так знайома вона навіть не доведеться купувати їй власний відео реквізит, тому що фанати просто відправити її речі, вони хочуть її погладити і поїсти.

Моторошно.

Коли мені було 13, у мене було близько п'яти баксів в рахунок Dollarmite і довелося просити мою маму за гроші купити Мілко з буфету.

Але ви знаєте, різні.

Подивитися цей пост на Instagram

Пост загальний по життю з МАК ( офіційний ) (@lifewithmak2005) по 21 жовтня 2018 року в 4:15 вечора за тихоокеанським часом

Як незабаром я дізнався, однак, АСМР-це не просто варіант кар'єри для крихітних немовлят.

Зірок, як Джейк Джилленхол, Дакота Фаннінг, Карді B і Джанет Джексон також пробував себе у створенні АСМР.

Навіть Ікеа знято 25 хвилин АСМР відео, з приглушеним оповідач, який, прошепотів рад, щоб прикрасити вашу кімнату в гуртожитку.

У цьому, руки красиві блондинки Швед видно заправляючи в лист Ікеа набори, натиснувши на матраці Ікеа і шафа, вішалки, роблячи приємне вітру-дзвінкий звук.

"Це звучить так мило," таємниця Ікеа співробітник шепоче.

Звичайно, якщо ви в такого роду речі.

Як я читав про це якось дивно сексуальне явище від мого столу на роботі, думка раптово вдарила мене, як грім серед ясного неба.

Якого біса я роблю на цій роботі, коли я міг би заробляти тисячі доларів в день бездельничаю і їм з підлозі моєї спальні?!

Я маю на увазі, я роблю це кожні вихідні, у будь-якому випадку, чому б не взяти мікрофон і зробити деякі гроші в той час як я на нього?

Тому я звернувся за допомогою мій колега Иссей зробити АСМР відео та Кікстартер нашої істинної кар'єри.

АСМР відео може працювати в будь-якому місці від 5 хвилин до години, залежно від посвяти художника, щоб тримати свій голос до образливого низьке і знайти досить лайна у своїй коморі, щоб жувати.

Очевидно, у нас не було часу для цього, але нам вдалося поговорити з нашим відеооператором дати нам пару хвилин свого часу в майстерні за роботою.

Крем для гоління зробив мокре, хлюпає звук. Не приємно.

Люди, які роблять такі ролики люблять називати себе "ASMRtists" і справді дуже серйозно ставляться до своєї роботи.

Так ось саме, що ми були за день: всього за пару ASMRtists деякі звуки і деякі колючки поколювати.

Але з чт Т, запитаєте ви?

Напій чемпіонів. Або пару нових безробітних дам.

Швидкий корінь навколо наших шаф на дому розрили якийсь крем для гоління, коробку барбекю форм і баночку веджимайта.

Щоб отримати перевагу на наших існуючих конкурентів, ми вирішили піти ізгоїв і канал дух Австралії через наш АСМР мистецтва (ASMRt?).

Поїздку в теплі штани і місцевих два долари магазин у нас вражаючий вибір справжнього австралійця великих Cheezels, Weet-Бікс, Тім Тамс, пиріг, крем від сонця і пива.

Cheezels, відмінний АСМР їжа.

У той час як ми дали йому червоний гарячий йти, зрештою, спонсорських угод і конверти, повні готівкових грошей не прибуде так швидко, як ми сподівалися.

Насправді, вони взагалі не приходили.

Ми тільки закінчили тим, що їли купу нездорової їжі і два-пивний кайф в студії.

Поміркувавши, ми, ймовірно, не витратили всі наші гроші на Карамелло коал і локшина.

Або кинути свою роботу в той момент у нас була ця ідея.

Але життя-це крива навчання, і, принаймні, у нас є достатньо їжі, щоб триватиме, поки ми не знайдемо нових робочих місць.Категория: Интернет