Новий Subaru Levorg вперше помічений на тестах


Опубликованно 07.11.2018 06:23

Новий Subaru Levorg вперше помічений на тестах

Компанія Subaru приступила до дорожніх випробувань універсалу Levorg наступного покоління. Прототип новинки був помічений на дорогах Німеччини. Серійний Subaru Levorg нового покоління очікується не раніше 2020 року.

На опублікованих Motor1 шпигунських фото зображений так званий мул - нові вузли і агрегати заховані під кузовом старого автомобіля. За інформацією видання, в основу універсалу наступної генерації ляже власна платформа марки, використовувана новим хетчбеком Impreza і кросовером XV. Передбачається, що зовнішньої новий Levorg буде схожий на концепт Viziv Tourer, представлений в березні цього року в Женеві. Але на відміну від шоу-кара, особливістю якого була відсутність дверних ручок і бічних дзеркал, Subaru Levorg отримає традиційні двері і дзеркала.

Інформації про технічну начинку нового універсалу на даний момент немає. Нинішнє покоління моделі використовує 1,6-літровий турбомотор потужністю 170 л. с. і 2.0-літровий «турбочетверку» потужністю 300 л. с. Поєднуються агрегати з 6-ступінчастою «механікою» або варіатором» і повним приводом.

Фото: AutomediaКатегория: Автомобили