Один велоспорт активіст розв'язує після трагічної загибелі


Опубликованно 07.11.2018 13:13

Один велоспорт активіст розв'язує після трагічної загибелі

Сам любитель велоспорту та активіст, роздробив Квінсленда використовувати сонцезахисні окуляри, щоб приховати сльози, коли він показав, як він виявив, що він втратив свого друга, Кемерон Frewer — хто був смертельно уражений ють, як він їхав на велосипеді Саншайн-Кост штату Квінсленд.

В жорстке відео, Містер Шарп прицілився в політиків і поліцейських, які, як він стверджує, було зроблено нічого, щоб зупинити гинуть велосипедисти на дорогах Австралії.

Містер Шарп намагається стримати сльози в емоційному відеозверненні. Фото: Facebook

"Я просто не можу навіть зрозуміти цього," він починає. “Неважливо, що ви робите. Неважливо, як сильно ви судіться і як часто бог знає, скільки людей — нічого не змінюється".

Він продовжує описувати, як він зустрів 10 років тому пан Frewer і тісно співпрацювала з ним, щоб підвищити безпеку їзди на велосипеді.

Проте, він сказав, що у нього було погане самопочуття, почувши велосипедист був убитий на Сонячний Берег в понеділок.

"Як тільки я побачив в новинах з Саншайн Кост перше, що я зробив, було перевірити свою сторінку, (р Frewer велоспорт безпеки інформаційної кампанії) диск безпечний прохід широкий, щоб побачити, якщо він нічого не відповідав", - сказав він.

“У мене виникло таке відчуття. А потім я отримав телефонний дзвінок".

Кемерон Frewer зі своєю дружиною Кетрін.

Потім він ламається в сльозах, перед початком дошкульні політичні атаки.

"Кожному міністру транспорту в країні, щоб кожен комісар поліції в країні — у тебе були роки, щоб зробити що-то про це і ви будете продовжувати ігнорувати проблеми", - сказав він.

“Ми досить багато, все цікаво, в ці дні ви, хлопці, даєте тачку. Все, що ви хочете зробити, це захищати свої власні руки. Ви не можете зробити нічого позитивного для велосипедистів, тому що це буде коштувати тобі голосів. Це все, що тебе хвилює і що це такі люди як Кемерон, що втрачати.

“Яка витрата. Кем був одним з хороших хлопців. Він робив різниці. Він веде просвітницьку роботу, незважаючи на погрози смерті і насильства і незважаючи на повну відсутність співчуття з боку нашої влади і поліції".

Раніше в цьому році, р-н Frewer, 44, допомогла запустити кампанію безпечний прохід, широкий їзди переживши велику кількість дзвінків з автомобілів при їзді на велосипеді. Він також був активним членом новини.ком.частка АУ в розділі дорожньо Facebook, де він часто буде брати участь у дебатах і Іскра ідеї, щоб тримати велосипедистів у безпеці.

Безпечний прохід, диск широкий закликали автомобілістів залишити мінімум на метр при проходженні уразливих учасників дорожнього руху.

Коханий батьком нібито був убитий Ute як він їхав на захід по РД Калундра, Калаундра, в понеділок приблизно о 6.05 ранку. Він помер на місці, незважаючи на зусилля медиків врятувати його.

ГОДИННИК ДЕЙВ ШАРП НИЖЧЕ ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: СИЛЬНИЙ МОВУ

Займатися схлипуючи. Вале, КемеронКатегория: Интернет