Череп воїна Марса: на Червоній планеті вчені знайшли неймовірні останки - кадри


Опубликованно 08.11.2018 02:57

Череп воїна Марса: на Червоній планеті вчені знайшли неймовірні останки - кадри

Експерти виявили на Марсі останки стародавнього воїна, які зуміли зацікавити уфологів. Відзначається, що на кадрах видно всі характерні риси звичного людям особи. Особливо привернули увагу антени, які, можливо, вловлювали певний сигнал.

Уфологам вдалося виявити дивовижний череп на Червоній планеті, який дуже схожий на войовничого інопланетянина. Експерти почали вибудовувати свої теорії, передає видання "Диалог.UA" з посиланням на Liga.news.

Відзначається, що НАСА чомусь ігнорує подібні докази, які демонструють життя на Марсі. Однак це тільки припущення. Тим не менше, уфологи порахували, що на Марсі був виявлений справжній череп інопланетного воїна. У нього навіть виявили антени, які, можливо, перехоплювали сигнали певних частот.

"У цього черепа присутній тріщина на лобі. Сам же череп кілька розширено. На ньому присутня антена, а разом з нею очі, рот та інші риси особи. Цілком імовірно, що це череп представника чоловічої статі. І це був воїн, так як на шоломі є гребінь", - повідомив фахівець-уфолог Скотт Варінга.

Нагадаємо, що сьогодні вчені розповіли про те, як людина буде виглядати через 1000 років.

Крім того, експертам вдалося поспілкуватися з тим, хто назвався "мандрівником у часі".Категория: Техника