Шанувальники дез-металу відчути радість і мир, коли слухаєш жанр


Опубликованно 08.11.2018 16:57

Шанувальники дез-металу відчути радість і мир, коли слухаєш жанр

Група запальна музика падає досить далеко від дез-метал, насправді це зовсім не. Кинути на канібал Корпс, Бегемот, Морбид Ангел або нільський і ви потрапили в його серці.

Але невеликий австралійський дослідження в жанрі робить деякий шум на міжнародному рівні.

Раніше в цьому році дослідники з Університету Маккуорі в Сіднеї опублікували свої висновки на фанатів дез-металу і виходить, що вони зафіксувалися на чомусь твердому (музика) препарату.

Дослідники дивилися на ефект від прослуховування пісень типу Cannibal трупа молотком розбили обличчя , яке має слова 'очі выпучены з орбіт з кожним помахом мого молоток, я розіб'ю тобі е***короля по голові, поки мізки не просочуються через тріщини.'

Грим вірно?

Учасники дослідження грали канібали і інші дез-метал-груп. Фото: Додається

Нергал польської групи Behemoth виконує жити на сцені під час Вакена. Фото: Джина Ветцлер/Redferns/Getty В

Дослідження показало, номери-дез-метал фанати були, ймовірно, відчувають себе досить некомфортно слухати цю музику і були правоподобны для того щоб відчути напругу, гнів і страх, але ті, хто користувався більш важку музику, випробував величезне поглинання в почуття спокою, радості, сили і чудес.

“Наші результати показали вражаючі відмінності в емоційній реакції фанатів і не-фанатів дез-металу. Для любителів слухати музику з жорстокими теми призвело до однаково негативним досвідом. Він залишив їх почуття незручності, страху і відчаю," дослідники, Білл Томпсон і Кірк Олсен написав у матеріалі для бесіди.

Дослідження показало, любителів важкої музики жанру дез-метал, ймовірно, відчувати себе впевнено, спокійним і радісним після тюнінга у неї. Фото: Аттіла Szilvasi

“Але музика мала зворотний ефект для своїх шанувальників, породжуючи позитивні переживання, такі як сила, радість і мир. Вболівальники, схоже, можуть вибірково присутні в конкретному акустичному і ліричні ознак насильницької музику таким чином, що сприяє психологічної мети.

"Замість того, щоб залишати їх почуття ворожості, музика допомагає любителям розряду або відволіктися від власних негативних почуттів, підвищують рівень енергії, і створювати потужні, вісцеральні та емоційні стани."

Дослідники прийшли до висновку, що це була смерть шанувальників металу ентузіазм з приводу жанру, що в кінцевому підсумку призвело до ряду позитивних емоційних реакцій при налаштуванні на нього.

Дослідження, названого , хто любить жорстку музику і чому? зазначив, що "взаємодія з агресивним музика може бути способом для людей, які вже відчувають гнів і інші емоції в процесі їх почуття".

Польської групи Behemoth виконує жити на сцені під час Вакена. Фото: Джина Ветцлер/Redferns/Getty В

Незважаючи на свою назву, Орли з дез-не дез-метал гурт. Фото: Європейське Прес-Фото

Їх дослідження подивився на емоційне переживання, швидше за все, могли бути отримані в результаті прослуховування музики з агресивним теми, мотиви вентилятора для прослуховування дез-метал, і чи існують чіткі риси особистості між прихильниками і прихильниками.

Група фанатів і не-фанатів були зіграні ряд хвилинних зразки дез-метал музику з особливо жорстокі слова і звуки, які були пов'язані з високою агресією, іншими словами музика, яка є протилежністю холоду.

Потім обидві групи запитали, як вони відчували себе після прослуховування.

Співак Джордж Corpsegrinder' Фішер американської групи Cannibal труп. Малюнок: Френк Hoensch/Redferns/Getty Зображення

Підривати гучна і важка музика може бути добре для вас. Фото: Бьянка Де Марчі

Дослідники знайшли фанати і не-фанати були дуже різні особистості, в тому числі їх чуйними можливості та підстави для прослуховування музики. Шанувальники дез-металу виявилися менш приємним і сумлінним, ніж не-фанати і фанатки виявилися більш нервовий, ніж чоловіків-шанувальників.

Дослідження показало шанувальників дез-металу були різні мотиви для прослуховування музики, ніж для шанувальників сумна музика, які слухачі тягнулися до її "красі".

Вони знайшли шанувальників дез-метал, були більш схильні цінувати такий жанр для своїх енергетичних і розширення можливостей оскарження.

Найважчий з "великої четвірки", вбивця надихнув безліч дез-метал-груп в свій час. Фото: Гетті

"Багато не-фанати в нашому дослідженні висловив нерозуміння, як хто-небудь міг схвалити такий огидною ліричного змісту", - пишуть дослідники, посилаючись на згадані вище тексти канібал Корпс.

Американська група була довгий час під забороною в Австралії, в 1996 році в країні припинили продаж будь-яких записів канібал труп і всі копії мають бути зачищені від музичних магазинів. Заборона тривала десять років, поки не був скасований в 2006 році.

Майже відразу після того, як група планує поїздку до Австралії, але вони були зустрінуті сильним протести з приводу того чи ні, вони повинні були бути зараховані ст. Вболівальники швидше за все, хоча дуже стомлена.

Глядачі, як канібал труп виступає на фестивалі Rockstar енергії погром у Сан-Бернардіно, штат Каліфорнія. Фото: Челсі Лорен/WireImage

Норвезький блек-метал група Dimmu Borgir і виступити в Сіднеї в 2011 році — Black-це черговий важкий музичний жанр, схожий на дез-метал. Фото: Чарльз Брюер

Незважаючи на побоювання з приводу ліричного змісту, дослідники виявили, що вболівальники отримали багато користі від прослуховування цього жанру.

“Фанати, як правило, не висловили таку заклопотаність про ліриці. При описі своїх мотивів для прослуховування музики, один вентилятор пояснив, що "коли я відчуваю себе низький і ледачий, це допомагає мені почувати себе під напругою"".

"Інший запропонував, "коли я злюся, це приводить мене в темне місце всередині, так що я можу впоратися з цим"."

"Третій припустив, що "це якось пов'язано з основною крик в США, це зняття напруги, прийняття та розширення прав і можливостей"."

Дослідники кажуть, що можливо фанати дез-металу, що не були стурбовані жорстокі слова пісні, так як вони мали підвищену здатність дистанціюватися психологічно від них і були в змозі переглянути зображення в якості фантазії, а не реальність.

"Для вболівальників, буйної музики і забезпечує потужне джерело емоцій і форми соціального сурогатного материнства, що призводить до сильне почуття спільності і загальної ідентичності".Категория: Наука