Mitsubishi L200 помітили в Іспанії під час тестів


Опубликованно 09.11.2018 02:33

Mitsubishi L200 помітили в Іспанії під час тестів

Mitsubishi вивела на тести оновлений пікап L200, дебют якого відбудеться в найближчі місяці. Прототипи новинки були помічені на дорогах Іспанії. На ринку оновлена «двохсотка» з'явиться в 2019 році.

За інформацією Autoevolution, опублікував шпигунські фото закамуфльованих прототипів, виробництво оновленої моделі налагодять в Таїланді. Від попередника пікап буде відрізнятися новим дизайном передньої частини, розробленим у фірмовій стилістиці Dynamic Shield. Нова «двохсотка» отримає вузькі фари головного світла, масивну радіаторну решітку, а також нові ходові вогні і протитуманні ліхтарі з великими нижніми секціями. Передбачається, що зміни торкнулися й інших частин автомобіля, в тому числі і салону, але поки що можна стверджувати лише про наявність нового заднього бампера і колісних дисків.

Інформації про технічну начинку популярного рамного пікапа на даний момент немає. Передбачається, що оновлений пікап буде оснащуватися тими ж агрегатами: бензиновим мотором робочим об'ємом 2.4 л (128 к. с.), 2.4-літровим «дизелем» потужністю 154 або 181 к. с., а також 2.5-літровим дизельним мотором потужністю від 110 до 178 к. с. В залежності від ринку мотори поєднуються з механічною коробкою передач або п'ятиступінчастим «автоматом» і системою заднього або повного приводу.

За інформацією видання, слідом за Mitsubishi L200 оновлення переживуть пікапи Fiat Fullback і Ram 1200, а вже через чотири року вийде нове покоління моделі. Тоді пікап змінить і платформу. Нова «візок» альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi ляже в основу Nissan Navara і Renault Alaskan нового покоління.

В минулому році сумарні продажі входять до складу альянсу компаній склали 10.6 мільйонів. До 2022 року альянс планує збільшити річний продаж до 14 мільйонів автомобілів, тобто приріст повинен скласти 30%.Категория: Автомобили