Люди могли навчитися річ або два від цих романтичних панди


Опубликованно 09.11.2018 05:00

Люди могли навчитися річ або два від цих романтичних панди

У той час як таку заяву явно щось, я буду змушений поговорити з моїм психотерапевтом на наступному тижні, я обіцяю, що є якийсь звук наукове міркування позаду нього.

Вчені з Китаю та США випустили свої висновки з вивчення ритуалів спарювання сьогодні гігантські панди, і результати досить незвичайна і дуже романтична.

І коли я отримую це почуття, я хочу сексуального зцілення ... картину: в iStock

Дослідження, проведене протягом двох років, виявили, що гігантські панди мають кращі, і, можливо, тільки сексу в їхньому житті, коли їх партнери заспівати їм пісню про кохання заздалегідь.

Ці пісні люблять навіть прошепотів пухнастими вушками панди під час статевого акту, що це просто дуже романтично на мій погляд.

Я маю на увазі, хто не любить хорошу серенаду кожен зараз і потім?

Ховаючись потім вчені записали ці сексуальні панда вокализацию та проаналізовано їх назад у свою лабораторію, вирішивши, що солодкі пісні "вирішальне значення для досягнення поведінкових синхронії та сигналізації наміри напарника".

- Вибач, дитинко, не сьогодні. Просто у мене був великий обід'. Кожна дівчина панда, коли-небудь. Картина: Ван Він/Гетті

У ході дослідження було обстежено 23 дорослих панд протягом 2016 і 2018 сезонів розведення в провінції Сичуань, Китай.

Всі піддослідні були сексуально активними, відповідальними дорослими. Вчені явно не час для спальні новачки.

Випробовувані перебували в якомусь корпусі вульгарного сексу, де вони були ознайомлені з їх одну ніч і спостерігаються дослідники здалеку.

Справжній вбивця настрою.

Кожної сесії записані звуки, які були описані в дослідженні в якості "бекає, пищить, стогне, гавкає і гарчить".

Очевидно, деякі з цих звуків свідчать про те, що секс буде жорстоким і міг залишити один з панд із серйозних або загрозливих для життя травм.

В результаті дослідження було рекомендовано доглядачі тварин повинні бути навчені розпізнавати різні голосові поведінки своїх панд для того, щоб передбачити "успішного злягання проти ... швидше провал".

"Це також може служити цінним інструментом для селекційних програм" дослідження.

Чим більше ви знаєте, так?Категория: Наука