Праві тролі доповідь онлайн секс-працівників податкових органів


Опубликованно 25.11.2018 12:45

Праві тролі доповідь онлайн секс-працівників податкових органів

Хештег #ThotAudit, яка, здається, була запущена користувачем Facebook, які називають себе "Девіда Ву", стали трендом в неділю після того, як проведений за спірним знімання та "законне зґвалтування" адвокат Daryush 'Роош' Valizadeh.

"Онлайн thots з'ясовують, що всі доходи, отримані від їх грудей і піхви обкладається податком", - підкреслив Valizadeh в Твіттері.

“Чоловіки агресивно організації повідомляти про всі thots. Я не звинувачую їх, цих дівчат отримують безкоштовний проїзд через бета-Bux і розбитим сексуальному ринку, які сфальсифіковані на користь жінок."

Він додав, що у відповідності з політикою внутрішнього обслуговування доходу, викривач може отримати до 30 відсотків зібраних податків. "Існує фінансовий стимул для перемоги над thottery", - написав він.

"Зот" - це інтернет-сленгу термін означає "мотика, що там". Один плакат на 4чан іміджбордах писав, що він зараз стояв "що мотикою податок". Онлайн "дівчатами" повідомили мішенню для їх "преміум" Snapchat і Instagram сервіси обміну оголених фотографій для оплати.

"УРП до будь-якого з моїх друзів, які керують преміум діалогів — є хвиля, хлопці, повідомляти про них в податкову службу для податкового шахрайства і так далі", - написав один з користувачів Twitter. "Будь ласка, будьте обережні, я знаю, що секс-робота-це досить важко".

Інший написав, "з усіма цими чоловіками турбувати нас, переслідує нас, стукацтво в наших сім'ях, і повідомили в поліцію і податкову, мені дуже цікаво, коли секс-працівники мають намір прив'язати і прийняти ці Ф****** коли ми, нарешті, більше нічого втрачати."

Онлайн модель СУЗ Елліс сказав, що "купа людей в Твіттері зляться, бо вони вірять, що вони мають право на безкоштовне ню, так вони повідомляють, що секс-працівники снэпчат доходів в ИФНС для перевірок". "Просто скажіть, що ви ненавидите жінок і піти", - написала вона.

Джаред Холт з сайту правого крила дивитися в твіттері, що під час хештегом почалося як жарт, "звичайно incels і сердитих молодих людей у світі підняти його на свої пристрої".

"Як і більшість з того, що ці хлопці нормально роблять, це канали їх укорінені [так в оригіналі] розчарування, що вони не дівчата, вони думають, що вони заборгували у випадкових сплесків випадкових жінок, які наважуються користуватися інтернетом", - написав він.

Віце - автор Жюль сказав Суздальцев ті ж люди, "які думають, що Трамп є генієм для приховування своїх податкових декларацій відчайдушно дівчатами звітності в ИФНС за нібито не платить досить податків".

"Може бути, це більше про ненависть до жінок і взагалі-то не про податки?", - написав він.

"Ми повинні дійсно бути здивовані, що на День Подяки вихідні, замість того, щоб проводити час із сім'єю, або близьких або друзів — їх єдиний зв'язок-це добровільне копів Служба внутрішніх доходів, і, будучи дуже злий на оголених жінок в інтернеті".

Один вірусний твіт критикували за те, що даєте некоректні поради.

"Ви не повинні платити податки в США, поки ви робите більш ніж 20 000 $в рік", онлайн стример писав. "Не турбуйтеся про incels звітності в ИФНС, тому що вони фактично нічого не можуть зробити без цифровий документ, що підтверджує ваш дохід".

Вона запропонувала платежів через сервіси на зразок PayPal розглядалися як "пожертва" і ІПС "нічого не може".

Ігри відео журналіст Олівер Кемпбелл сказав, що ці посади були "на 100% невірні і допоможе вам у біді з IRS".

Інша працювала за вебке і вдарив, закликаючи жінку "видалити це неправдиве повідомлення". "Ось це правильна інформація — ви повинні подати податки, коли ви заробляєте $400 на рік", - написала вона, зазначивши, онлайн секс-працівників були класифіковані як незалежні підрядники.

Сертифікований громадський бухгалтер Кеннет Хестер втрутився, кажучи: "так це законом оподатковуваний дохід" але", щоб отримати нагороду" стукачки зобов'язаний надати номер соціального страхування платника податку в ИФНС.Категория: Интернет