Фе дель Мундо: Гугл дудл святкує відомий філіппінський лікар


Опубликованно 27.11.2018 22:57

Фе дель Мундо: Гугл дудл святкує відомий філіппінський лікар

Це була смерть її старшої сестри від апендициту, який прискорив-дель-Мундо, щоб продовжити кар'єру в медицині, мріючи одного разу стати лікарем. Вона вчилася в Університеті Філіппін в медичний коледж, закінчивши його як медалісти з її забрати державних стипендій. Із безліччю можливостей, що відкриваються для її після багатьох років невпинної праці і самовіддачі, дель Мундо вирішив зробити історію.

Не тільки був-дель-Мундо Піонер дитяча медицина, вона також була першою жінкою, щоб бути прийнятим в Медичній школі Гарварду. Саме тут вона вчилася педіатрії до вступу в Бостонський університет, щоб отримати ступінь магістра в області бактеріології.

Використовуючи її престижних досягнень, вона стала одним з перших Філіппінських лікарів з вивчення лихоманки денге, була першою жінкою, надані Національним вченого звання 'Філіппін', отримання вітчизняних і міжнародних нагород за свою роботу.

107-й день народження святкує компанія Google doodle Фе дель Мундо це.

Після завершення ступеня магістра, вона повернулася на Філіппіни, допомагаючи тим, хто постраждав від Другої світової війни. Саме тоді вона захопилася будує свою власну лікарню. У прагненні побачити своєї мрії, зрозуміла, що вона принесла в жертву багато, в тому числі продаж її власного будинку. До 1957 року, її мета була досягнута, був відкритий медичний дитячий центр.

Також відомий як "ангел Санто-Томас", дель Мундо присвятив більшу частину свого життя розвитку дитячої медицини. В її зусиль для цього, вона зробила революцію в дитячій промисловості.

Вона ділить свій час між роботою в медичній сфері та створення навчальних центрів по вихованню майбутніх лікарів і медсестер. У даний акт самопожертви, вона оселилася на другому поверсі медичного центру для дітей, роблячи рано вранці округлює до віку 99 — навіть після того, як вона була прикута до інвалідного крісла.

Перед смертю в 2011 році, за три місяці до свого 100-річного ювілею, дель Мундо проявила себе не тільки як шанований вчений і лікар, але й зразком для наслідування, улюблений народ.

Сьогодні Google відзначає, що було б її 107-й день народження. З Днем Народження Фе дель Мундо!Категория: Интернет