Іванка порушує тишу драми електронної пошти


Опубликованно 29.11.2018 05:58

Іванка порушує тишу драми електронної пошти

Старша дочка президента США Дональд Трамп розповів ABC News в США, які, використовуючи особистий адресу електронної пошти, коли вона переходить в роботу адміністрації не може бути в порівнянні з клапаном на колишнього держсекретаря Хілларі Клінтон приватних серверів електронної пошти.

Пані Трамп каже, що її приватні листи рахунку заархівовано і не містить ніякої секретної інформації.

“Всі мої листи зберігаються і збереглися. Не було вилучень. Ніхто не намагається приховати", - сказала вона, додавши, що "тут немає еквівалентності, що мій батько говорив про це."

"Немає ніякого обмеження у використанні особистої електронної пошти", - сказала вона. "По суті, ми проінструктовані про те, що якщо ми отримуємо листа на наш особистий рахунок, які могли б ставитися до роботи уряду, ви просто надішліть його вашим уряду рахунок, так що їх можна архівувати."

Іванка Трамп листи знаходяться в центрі уваги. Фото: АП

Електронної пошти Хілларі Клінтон були проблеми в ході виборчої кампанії. Фото: АFР

Газета "Вашингтон Пост" повідомила в цьому місяці, що вона використовувала особисту електронну пошту рахунок для проведення державної влади.

Республіканці і демократи в Конгресі заявив, що вони розглядають ситуацію, щоб переконатися, що вона виконала з Федеральним законом запису.

Місіс Клінтон каже, що вона не даремно написав секретної інформації.Категория: Интернет