Гугл дудл честь іспанського художника Мурільйо


Опубликованно 30.11.2018 05:15

Гугл дудл честь іспанського художника Мурільйо

Хто Бартоломе Естебан Мурільйо?

Народився в Севільї, Іспанія в 1617, Мурільйо був описаний як скромний і побожний чоловік. Під керівництвом свого двоюрідного брата Хуана дель Кастільо і король Філіп IV придворного художника Дієго Веласкеса, Мурільо вивчав мистецтво, навчитися оволодіти майстерністю портретного живопису. Після повернення в Севілью, він продовжував вдосконалювати свій талант, картина кілька творів для монастиря Сан-Франциско.

Це було тільки короткий час, перш ніж він здобув популярність як художник, свою популярність забезпеченні комісій, що дозволяють його кар'єра процвітала.

Гугл замінює нормальний логотип для святкування одного іспанського бароко художник Бартоломе Естебан Мурільйо.

Мурільйо був відомий за його вражаючий і нестандартний підхід до використання кольору в своїх картинах. Він черпав натхнення зі свого рідного міста — буквально так; його пігментів були створені за допомогою води з річки Гвадалквівір.

В істинно бароковому стилі, Мурільйо відзначається Севільської культури.

Часто його картини були зображення церков, монастирів, палаців і інших європейських будівель. Однак, Мурільйо став шануватися за його зображення людей і людських емоцій.

Незважаючи на свій глибокий статус художника, життя Мурільйо був наповнений трагедією. У віці дев'яти років він втратив батька з матір'ю, проходячи тільки через кілька місяців після. Після одруження, його дружина також померла, після смерті четверо з його дев'яти дітей.

Після благополучної кар'єри, Мурільйо помер 3 квітня 1682 року. Тим не менш, його картини живуть.

Мурільйо був художник за Сульт Непорочного Зачаття і бачення Святого Антонія. Більше його знаменитого твору залишаються на виставці в мадридському музеї Прадо, музеї Санкт-Петербурзького Ермітажу і Лондонському зборах Уоллеса.

Мурільйо є одним з найбільш шанованих портретистів свого часу, і сьогодні Google платить данину в своїх творах.Категория: Интернет