Qualcomm хоче перемир'я з Apple і iPhone зі своїм 5G-модемом


Опубликованно 01.12.2018 08:09

Qualcomm хоче перемир'я з Apple і iPhone зі своїм 5G-модемом

Глава Qualcomm говорить, що вони «на порозі» завершення конфлікту і судових спорів з Apple.

Глава Qualcomm говорить, що вони «на порозі» завершення конфлікту і судових спорів з Apple.

Схоже, Qualcomm і Apple, які вже довгий час не припиняють судові спори, нарешті вирішили закопати сокиру війни і завершити тривалий конфлікт. Що не поділили

На початку 2017 року Apple звинуватила Qualcomm в тому, що вона монополізувала ринок процесорів для смартфонів і методично видавлює опонентів з ринку. Сума позову склала 1 млрд доларів. Qualcomm подала зустрічний позов, заявивши, що виробник iPhone порушив раніше досягнуті угоди. Пізніше Qualcomm подала ще один позов проти Apple, в якому говориться, що Apple використовує патенти компанії, але не платить за них. Зараз накопичилося вже близько 50 судових позовів в 6 країнах. Світова?

Генеральний директор Qualcomm Стів Молленкопф (Steve Mollenkopf) в інтерв'ю CNBC заявив, що зараз компанії «на порозі» вирішення цього конфлікту. Поки йдуть переговори, але Стів налаштований дуже оптимістично, вважаючи, що все владнається вже до кінця цього або початку наступного року.

Директор компанії також додав, що дуже хоче виходу iPhone з 5G-модемом Qualcomm.

Але радіти і починати відкладати гроші на такий смартфон поки не варто, адже ми не забули, що Стів Молленкопф вже говорив про перемир'я, причому кілька місяців тому. Тому не виключено, що це лише його бажання, про яке в Apple і не підозрюють. Тому чекаємо офіційний коментар «яблучної» компанії.

Джерело: CNBC Для тих, хто хоче знати більше: Apple планує перейти на чіпи від Intel Qualcomm вимагає заборонити виробництво і продажі iPhone в Китаї Qualcomm оштрафували на $1,23 мільярда за підкуп Apple Qualcomm підозрюють у зниженні цін задля усунення конкурентівКатегория: Новости-Tech