Apple почала сповільнювати торішні iPhone 8, 8 Plus X і iPhone


Опубликованно 01.12.2018 08:09

Apple почала сповільнювати торішні iPhone 8, 8 Plus X і iPhone

У свіжій прошивці iOS 12.1 з'явилася функція управління ефективністю роботи процесора для iPhone 8, 8 Plus і iPhone X. Але її можна відключити.

У свіжій прошивці iOS 12.1 з'явилася функція управління ефективністю роботи процесора для iPhone 8, 8 Plus і iPhone X. Але її можна відключити.

На цьому тижні компанія Apple випустила свіжу прошивку iOS 12.1, і, як виявилося, вона додала функцію навмисного уповільнення смартфонів торішні моделі iPhone 8, 8 Plus і iPhone X. Як це працює

Функція управління ефективністю знижує максимальну частоту роботи мобільного процесора, щоб уникнути перегріву, запобігти несподіване завершення роботи і продовжити «життя» акумулятора.

Apple, зізналася у застосуванні троттлінга (саме так називають уповільнення «старичків») в кінці минулого року. Тільки якщо до цього компанія робила все таємно, то після гучного скандалу довелося зробити цю функцію «добровільної» з версії iOS 11.3. Тобто користувач сам вирішує, уповільнювати свій гаджет або ж «відкотитися» до більш старих версій iOS, відмовившись від нововведень. Кого уповільнюють

Раніше режим продуктивності працював на iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Зараз, з виходом iPhone XS, XS Max і iPhone XR, в число «застарілих» записали і торішні iPhone 8, 8 Plus і iPhone X.

Але Apple запевняє, що власники цих смартфонів практично не відчують побічних ефектів. «iPhone 8 і пізніші моделі використовують більш досконале програмне і апаратне забезпечення, яке дозволяє проводити більш точну оцінку споживаного акумулятором ресурсу і його залишкової ємності, що впливає на продуктивність системи, — говорять в компанії. — Це дозволяє системі передбачити [перепади потужності] і запобігати несподіване відключення пристрою. Як наслідок, вплив режиму управління продуктивністю меншою мірою помітно на iPhone 8 і більш нових моделях. Однак з часом, у міру зменшення ємності акумуляторів, наслідки будуть ставати все більш помітними».

Нагадаємо, опцію Battery Saver Mode можна відключити в налаштуваннях.

Джерело: AppleКатегория: Новости-Tech