Австралійці були гримнув за нашу реакцію на екстремальні погодні умови


Опубликованно 05.12.2018 03:18

Австралійці були гримнув за нашу реакцію на екстремальні погодні умови

Ось послання від фахівців по всій країні, які кажуть, що ми є "серйозне нерозуміння" серйозних погодних явищ наїзд наших міст і міст.

Кажуть, у результаті, ми не готові боротися зі стихійними лихами.

Їх побоювання, як екстремальні погодні умови батоги різних держав, з Сіднея, будучи залита в місяць кількість опадів у дві години, на "бурю в Квінсленді гіршому її вигляді".

Експерти кажуть, що це все ознаки зміни клімату і австралійці повинні почати звертати увагу або наслідки будуть катастрофічними", з цими останніми подіями вважаються "приручити" порівняно з тим, що гряде.

"Австралія повинна визнати, що зміна клімату-за інтенсивності цієї безпрецедентної події", - попереджає професор Хіларі Bambrick, завідувач кафедри громадського здоров'я в Квинслендском технологічному університеті.

"Нам потрібно не тільки адаптувати стратегії управління вогнем познайомтеся з новою кліматичною нормою, але і терміново і ефективно знизити наші парникових газів, щоб обмежити зміну клімату в майбутньому."

Сцена фатальною автомобільної аварії в thornleigh в середу після вологого погода спричинила хаос на дорогах Сіднея. Фото: Троя Снук/ААР

Джим Макленнан-це безпека під час лісових пожеж дослідник і ад'юнкт-професор в Університеті Ла Троб, і він всерйоз занепокоївся.

Він сказав, що на сьогоднішній день найгірший Квінсленда лісових пожеж, за кількістю жертв, відбувся 30 жовтня 1918 року на станції бидла у Варничного струмка, коли п'ять чоловік чоловік загинув при зміні вітру в пастці, як вони намагалися загасити полум'я.

"Як людина, що бере участь в 2009 пост-Чорна субота Вікторіанської лісових пожеж розслідування і в ті наступні кілька серйозних пожеж на період до 2015 року — коли я просто вирішила, що я не хочу робити це більше, я дуже переживаю за те, що Квінсленда не було катастрофи-рівень лісових пожеж на пам'яті живуть", - сказав він

“Це може означати серйозний дефіцит розуміння небезпеки і, як наслідок, відсутність готовності жителів в даний час під загрозою.

“Ми повинні визнати, що зміна клімату в даний час означає, що (а) більше території Австралії знаходяться на значний ризик лісових пожеж напад, і (B) щорічна пожежонебезпечний період буде довше, ніж ми звикли раніше. “

Він сказав, що це ставить нові завдання для уряду, вогонь і землеустрою установ і громад.

Їх коментарі прозвучали на тлі новин світу має значення пропустіть показників в області зміни клімату, узгоджених в рамках Паризького угоди.

Волонтери Хорнсбі СЕС працювати, щоб видалити велика хмара, що випав через два будинки у Торнли в середу. Фото: Троя Снук/ААР

Останнім заяву про стан клімату в 2018 році Всесвітня метеорологічна організація попереджає, що довгострокова тенденція до потепління триває, з середньої глобальної температури, встановленої для четвертого максимуму.

Він показує 20 найбільш спекотних років в історії були в останні 22 роки, з вищою чотири за останні чотири роки.

Інші явні ознаки зміни клімату, включаючи підвищення рівня моря, океан тепла і підкислення і морського льоду і таненням льодовиків продовжиться, в той час як екстремальні погодні залишив шлейф руйнувань на всіх континентах.

У доповіді також йдеться про глобальних температур за перші 10 місяців цього року майже на 1 C вище доіндустріального бази між 1850-1900.

"Варто ще раз повторювати, що ми-перше покоління, щоб повністю зрозуміти зміни клімату і останнє покоління, щоб бути в змозі зробити що-то про це", - заявив генеральний секретар ВМО Петтері Таалас.

У доповіді підкреслюється, як східна Австралія пережила значні посухи протягом 2018 року, зокрема, Нового Південного Уельсу і Південного Квінсленда, з більшої частини регіону випало менше половини свого середньої кількості опадів за період з січня по вересень.

Пожежні бригади урізати борючись з лісовими пожежами на маленькі гори на Сонячний Берег. Фото: Lachie Міллард

Д-р Ліз Ханна співавтором доповіді, опублікованого в четвер в медичному журналі Австралії , що попередив Австралії політика вакуум на клімат загрожує австралійської життя.

Взяла участь група у складі 19 експертів з 13 університетів і науково-дослідних інститутів, в роботі яких знайдені в Австралії, уразливих до впливу зміни клімату на здоров'я.

Вони знайшли тільки теплового стресу коштує $616 в розрахунку на одного зайнятого в рік.

"Перші 10 місяців 2018 року можна охарактеризувати як клімат на стероїдах, сіючи хаос по всьому світу, продовжуючи невблаганний нові перепадів температур, атмосферних опадів записів збільшується в суворі тропічні циклони, посухи, пожежі та підвищення рівня моря," Доктор Ханна.

“Зміни клімату можуть бути пов'язані з поглибленням наслідки, зростаючі людські втрати, втрати людських життів і засобів до існування, і подальшої ерозії майбутнє наших дітей.

“Австралія клімат свавілля, який бачив минулого літа аномальної спеки і посухи через Новий Південний Уельс і Квінсленд, або нинішнього дикого погода, що тягнеться від Кернс до середини узбережжя штату Новий Південний Уельс, не ізольовані події. Ця закономірність відбуваються по всьому світу. Ніхто не може продовжувати прикидатися, що це 'нормальних'".

Згорілі залишки будинку, зруйнованого в лісових пожеж в Kabra, Квінсленд в четвер. Фото: Ден пелядь/ААР

Д-р Річард Торнтон, виконавчий директор лісових пожеж і стихійних лих науково-дослідний центр кооперативу, сказав, що небезпечні природні явища завдають більшу утрату і руйнування по всій Австралії і на міжнародному рівні, ніж коли-небудь раніше.

"Зміна клімату викликає більш суворі погодні умови, але й демографічні зміни мають рівний вплив і заслуговуєш стільки уваги", - сказав він.

“Наше дослідження показує, що багато австралійців намагалися зрозуміти, що ми живемо в країні, де існують природні небезпеки і дії, необхідні для підвищення нашої безпеки іноді незручно і загрожують самому, чим ми дорожимо.

"Нам потрібно змінити і придумати нові способи боротьби з лісовими пожежами, повені, циклони і хвилі тепла".

Доктор Ендрю Кінг, викладач в області кліматології в Університеті Мельбурна, каже, без різкого скорочення викидів парникових газів "можна очікувати деяких екстремальних погодних умов, які ми бачили в цьому році вважається досить спокійним щодо нашого майбутнього крайності".Категория: Наука