Старбакс був змушений знову вибачитися за нібито расизм


Опубликованно 05.12.2018 04:30

Старбакс був змушений знову вибачитися за нібито расизм

Johncarl Festejo, який недавно пішов у відставку Філіппіно-американський ветеран ВВС, впав в Starbucks в Північній Кароліні зі своєю дочкою, Мілан, 12, перш ніж він взяв її в школу на цьому тижні.

Містер Festejo повідомив місцевому телебаченню, KCRA3 станції він замовив гарячий шоколад, шоколадний фрапучино і банановий хліб з горіхами в понеділок рано вранці.

Коли бармен запитав його ім'я, він сказав "Джон".

Johncarl Festejo, ветераном Військово-Повітряних Сил, був розчарований цим інцидентом. Фото: KCRA3

Але незабаром після цього, коли його наказ був викликаний, - сказав містер Festojo він почув щось інше.

"Через кілька хвилин, я просто чекав у цій області, і наступне, що я знаю, що я чув, 'Чан тут? Є Чанг? Ми отримали гарячий шоколад", він нагадав KCRA3.

“Я зрозумів, нічого страшного. Ймовірно, це був хтось інший.

"Тоді, я знову чую, 'банановий хліб на Чанг.' Я такий, ОК, напевно, того ж порядку. Потім, Потім, що був шоколадний фраппе".

Наказ, який викликав суперечки. Фото: KCRA3

Містер Festejo сказав, що він не тільки розповів бариста, його звали Джон, але він також оплатив замовлення з програми на телефоні, який показує його повна назва "Johncarl".

Він підійшов до стійки і зіткнувся працівник.

Я запитав: “мем, це моє замовлення? Тому що моє ім'я є не Чанг'. Вона відповіла, що б це могло бути моє ім'я на додаток", - сказав він.

“Так, я двічі перевірив мій Старбакс додаток. Він каже моє ім'я. Я просто запитав, - Це якийсь жарт? Для реального? Мовляв, давай зараз."

Містер Festejo сказав, що бачив іржання працівника при допиті, але не доводити справу прямо тоді, тому що він повинен був отримати його дочку в школу.

Старбакс знаходиться в місті Вакавилль, штат Північна Кароліна. Фото: KCRA3

Після того, як кинув Мілані, він сказав, що подзвонив у фірмовий офіс "Старбакс", щоб повідомити про те, що трапилося.

Містер Festejo отримав вибачення від корпоративних, а також вибачень від районного менеджера, KCRA3 повідомили, але ветеран все ще турбує зіткнутися.

"Ми не очікували цього, особливо у цей день у віці", - сказав він.

"Особливо після того, що сталося нещодавно в Старбаксе, я не очікував, що це відбудеться".

Festejo мав на увазі недавні расові забобони навчання співробітників Старбакс були змушені пройти після інциденту вірусної участю двох чорношкірих чоловіків у Філадельфії".

Старбакс говорить, що він почав розслідування.

У заяві, опублікованій сьогодні, сказав, що Старбакс це було почато розслідування.

"В Старбаксе, ми приймаємо велику гордість у забезпечувати комфортну і доброзичливу атмосферу для всіх, хто в'їжджає в наших магазинах і сподіваємося, що наші партнери поділяють наші цінності і виконати наші зобов'язання", - йдеться в заяві.

“У нас є нульової терпимості позицію на дискримінації будь-якого роду, і досвід був не відображає нашу місію та цінності,

"Ми звернулися до замовника і розділяє наше глибоке співчуття за своїм досвідом, проводять розслідування за цим фактом та прийняти відповідні заходи."

Зрозуміло, що працівникові також була вилучена з реєстру працювати, поки ведеться слідство.

Ця історія вперше з'явилася на Fox News і була опублікована тут з дозволу.Категория: Интернет