Гаджет Xiaomi Mijia Air Detector оцінює якість повітря в будинку і коштує $58


Опубликованно 05.12.2018 09:48

Гаджет Xiaomi Mijia Air Detector оцінює якість повітря в будинку і коштує $58

Xiaomi представила фірмовий аналізатор забрудненості повітря Mijia Air Detector. Він відстежує відразу п'ять показників, а не один, як у попередньої моделі.

Xiaomi представила фірмовий аналізатор забрудненості повітря Mijia Air Detector. Він відстежує відразу п'ять показників, а не один, як у попередньої моделі.

Xiaomi представила фірмовий аналізатор забрудненості повітря Mijia Air Detector. Він відстежує відразу п'ять показників, а не один, як у попередньої моделі. Що тут цікаво?

Усередині гаджета знаходиться лазерний детектор шкідливих частинок РМ2.5 розміром до 0.3 мкм (дим, мелкодисперсная пил, зміг і так далі), які можуть осідати в легенях і викликати серйозні захворювання дихальних шляхів. Два сенсора компанії Sensirion оцінюють рівень вуглекислого газу та летких органічних сполук (TVOC). Вони також вимірюють температуру в приміщенні і вологість повітря.

Всі показники виводяться на сенсорному 3.97-дюймовому дисплеї (800x480 пікселів), датчик освітлення дозволяє автоматично регулює яскравість, щоб підсвічування не випалювали очі вночі. У звичайному режимі Xiaomi Mijia Air Detector підключений до мережі через порт USB Type-C, але завдяки вбудованому акумулятору його можна тимчасово відключити і пройтися по налаштувань без звисаючих проводів. Інтерфейс автоматично змінює орієнтацію при повороті, але ставити аналізатор на стіл у вертикальному положенні не можна — так закриваються вентиляційні отвори. Поки невідомо, як йдуть справи з локалізацією.

Xiaomi Mijia Air Detector інтегрований з пристроями «розумного будинку» компанії і буде підтримувати оптимальний мікроклімат, керуючи кондиціонерами і очисниками повітря (природно, тільки якщо вони є). Зовні гаджет нагадує настільні годинники. Розробники додали функцію прогнозу погоди, а от про будильник не подумали. У коробку поклали тільки кабель, блок живлення доведеться використовувати свій. Коли і скільки?

Xiaomi явно вирішила побити свій рекорд продажів 11 листопада — саме в цей день на китайському ринку почнуться продажі всіх останніх новинок компанії. Mijia Air Detector не став виключенням, його оцінили в 399 юанів, що становить майже $58 за поточним курсом. Приблизно на $10 дорожче обійдуться аналоги на AliExpress без «розумних» функцій, а ціна моделей без дисплея починається з $20.

Джерело: XiaomiКатегория: Новости-Tech