Судний день наближається: проповідник із США попередив про настання Апокаліпсису в січні 2019 року


Опубликованно 06.12.2018 08:00

Судний день наближається: проповідник із США попередив про настання Апокаліпсису в січні 2019 року

Може новий рік стати останнім в історії людства? Знаменитий американський пастор-євангеліст впевнений, що Армагеддон слід чекати найближчим часом. Трохи більше місяців залишилося у жителів планети Земля "для молитви і покаяння", незабаром станеться неминуче.

Протягом всієї історії людської цивілізації, люди сперечалися про дату кінця світу. Жодне покоління людей не обійшлося безтревожных прогнозів подібного роду – Апокаліпсису очікували із завидною регулярністю. Новий тривожний прогноз зробив американський проповідник євангеліст Підлогу Беглі. Він пов'язує приближающийсяСудный день з таким астрономічним явищем, як Кривава Луна, передає "Ліга Новини Росія".

Беглі впевнений, що Кінець світу настане 22 січня 2019 року. Пастор посилається на уривок з писань, який говорить: "Сонце на темність, а Місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий й страшний".

"Очевидно, що ці апокаліптичні знаки в небесах вказують на близьку катастрофу. Ми не знаємо, коли це станеться. Те, що Кривава луна здасться 20 і 21 січня зовсім не означає, що 22 січня настане кінець світу. Але є всі ознаки того, що це трапиться", - обережно пророкує пастор. Дійсно, явище Кривавої місяця не є настільки рідкісним, щоб пов'язувати його з невероятнымикатаклизмами – його можна спостерігати не менше двох разів за кожні три роки.

"Кривавої місяцем" називають явище, коли Сонце, Земля і Місяць "шикуються в шеренгу" по одній прямій, із-за чого природний супутник нашої планети набуває яскраво-червоний відтінок.Категория: Техника