Школи вечірні і винний фестиваль збила поліцейська собака щипає наркотиків


Опубликованно 06.12.2018 10:39

Школи вечірні і винний фестиваль збила поліцейська собака щипає наркотиків

Випускникам школи підійшов десяток офіцерів, які напали на працівників клубу Гоулбурн на півдні плато Новий Південний Уельс, з собаками.

NSW поліції сказали, що немає ніяких цілеспрямовану роботу з формально — то є спільні патрулювання в який увійшли прогулянки до довколишніх пабах.

Однак вони потрапили під пильну увагу після того, як зображення боротьби зі злочинністю зусилля були розподілені за програмою собака зелень наркотиками, нюхають с.

Підлітки з середньої школи Mulwaree зібралися, щоб відсвяткувати випускний близько 7 вечора 15 листопада, коли поліцейський патруль прибув.

Висока Mulwaree школярів були нюхали поліцейські собаки на їх офіційних. Фото: Facebook/ Нюхають З

Фото операції отримав насмішки і невіра з сотні в соціальних мережах, але зелень депутат і прес-секретар юстиції Давид Shoebridge заявив, що інцидент показує, що "глибоко помиляється в штаті Новий Південний Уельс".

"На жаль, стандартних оперативних процедур поліцейські кажуть, що це звичайна практика, щоб відправити 12 місцева поліція разом з кожної собаки до подібних подій", - сказав він.

“Школа не просив про це і не клуб, це був поліцейський вирішивши для себе більш-поліції школярі, коли вони святкували закінчення навчального року.

"Така жорстка реакція не тільки марно, це також руйнує відносини між поліцією і молодими людьми, які справедливо запитати, чому вони стають мішенню такий?"

В соціальних мережах, сотні потрапили в школу формальні операції.

"Бог знає, що ми були всі ін'єкції метамфетаміну в наш очницями на моїй формальної школи, але все було по-іншому в ті часи", - пожартував один з коментаторів. “Ми відповідально про це. Не подобається сучасної молоді".

Операції шукач були в силі Corona заходи Воллонгонг в ці вихідні. Фото: новини.ком.АУ

"Солодкий, занапастити дитяче життя, перш ніж вони навіть пішли зі школи", - написав інший.

Один пожартував, офіційне травня відвідали відомий колумбійський наркоторговець Пабло Ескобар.

ВЕЛИКІ ОПЕРАЦІЇ НА ЗАХОДИ

Поліцейські операції собаки також були в силі Північно-Воллонгонг на суботу, де 7500 чоловік потрапив у пісок на короні на другому Австралія коли-небудь заходи.

Поліції один чоловік був звинувачений у поставках забороненого препарату після низки капсул нібито знаходиться на його.

Поліцейські також катапультувався 17 осіб, шукали майже 60 осіб і звинуватили вісім чоловік з не-до-кинути правопорушення. Фестиваль безпеки катапультувався і відмовили у в'їзді в ряд людей, через сп'яніння.

Вуллонгонг поліцейської дільниці черговий інспектор Джеймс заходи, сказав, що в цілому поліцейські були задоволені поведінкою відвідувачів фестивалю.

"Поліцейські були задоволені більшості фестивальних гуляк, які вели себе добре, спокійно насолоджувалися фестивалем і поважати інших покровителів" п'ятниця сказав інспектор.

"Ми будемо продовжувати працювати з організаторами фестивалю, які допомагали з роботою поліції, і будуть спрямовані на наркотики, алкоголь, пов'язані зі злочинністю і антигромадською поведінкою на прийдешні свята."

ГРОНА ГНІВУ

Містер Shoebridge також потрапив на роботу у вихідні собаки на ринку сир і винний фестиваль в долині Хантер.

Початківці любителі вина опустилася на маєток Рош протягом дня виключно вишукані страви, чудові вина і місцевих делікатесів виготовити на свято збору винограду в Поколбине в суботу — тільки, щоб бути приветствованным важке присутність поліції і пошукових собак.

Поліція штату Новий Південний Уельс заявив, собаки взяли 30 показання до його застосування і, з них сім чоловік були знайдені наркотики.

Нюхають з загальною картиною дивною операції — прийнято дивується цінителя вина.

Операція спровокувала сотні реакцію у користувачів Facebook, деякі з яких залишають уїдливі коментарі.

"Нічого краще nos? з рожевого," один написав.

"Лінії в лозі", - додав інший.

Учасники заявили, що вони зустрічали до десятка поліцейських з собаками.

Цікаво, що одне вино фанатик додав, що одне і те ж подія в долині Ярра Вікторія була "нульовою присутність поліції".

"Тільки в NSW ви сідаєте з друзями, щоб насолодитися спокійною вина або пива на фестивалі та кінологічної влазила в ваш пікнік," Містер Shoebridge сказав.

“Кожен раз, коли це відбувається, ресурсів поліції розтрачуються що означає, що ті, хто дійсно потребує допомоги з боку поліції не буде. Це поганий вибір старших поліцейських і вони повинні бути викликаний".

Однак, NSW поліція захистила роботу.

"Новий Південний Уельс поліції використовувати різні спеціальні підрозділи всередині організації, в тому числі препарати собак для участі в заходах і фестивалях, і буде продовжувати робити це, щоб зменшити анти-соціальної поведінки, пов'язаних з вживанням алкоголю злочинність, злочини, пов'язані з наркотиками і забезпечення безпеки клієнтів," прес-секретар групи сказав.

Це не перший раз, коли поліція Нового Південного Уельсу зізнався, що критика його дорогі операції, собака з наркотиками, які були підірвані, як марна трата ресурсів і ненадійний спосіб, який карає дрібних наркоманів.

Вартість операції собаки на заходах Новий Південний Уельс також сказав, щоб бути поклавши фінансове навантаження на організаторів фестивалю і змушує їх виїхати.

Рішення суду в минулому місяці мав на увазі Північного музичного фестивалю Вікторія чеський Beatfreaks може йти вперед, незважаючи на зусилля поліції штату, щоб закрити з міркувань безпеки.

Організатори чеського Beatfreaks були вліпити з 200 000 $цитата співробітників поліції, незважаючи на таких тільки 3000 чоловік. В Комплекті: Кролик Їсть Салат

Однак, на думку адвокатів у кримінальних справах в Сіднеї, фестиваль був висунутий міждержавних після того, як поліцейські спробували звинуватити організаторів масовий збір у розмірі $200,000 для поліцейської служби — в сенсі 57 офіцерів були звинувачені в поліції всього лише 3000 учасників — з-за умов безпеки на Новий Південний Уельс Землі і навколишнього середовища постанову, що додало заходу "зелене світло".

Запит на фестивалі поліцейських був за 16000$, який надав два співробітника протягом дня, і чотири ночі.

Статистика зелень отримані новини.ком.АУ виявили низку грубих обшуків на людей в Новому Південному Уельсі майже в два рази з 2016 по 2017.

З цих первинних пошуків, 1124 переросли в повний огляд публічних газу і 718 з них знайшли абсолютно нічого. Це означає, що провал майже 65 відсотків.

Ця тенденція продовжується і в цьому році, з останньої цифри до тих пір, поки може показує є, вже 4423 пошуків і 2799 цих нічого не знайшов.

З цілих 735 пошуків у державі з січня по травень цього року, 414 знайшли ніяких наркотиків.

Цифри також показують стан собаки зупиняються і програма пошуку наркотиків серйозно неефективними.

У 2017 році, 64% усіх 10,224 пошуків в державі — зростання на 9497 в минулому році — в результаті ніяких наркотиків не знайшли.Чому Австралія повинна прийняти таблетку тестування1:13

Тестування таблеток є це перший успішний судовий процес у цьому році, але Австралія як і раніше відстає від багатьох європейських країн, використовуючи це у великих масштабах. Ось чому Австралія повинна прийняти тестуванні таблетки.27 травня 20186 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/спосіб життя - синдиковані/Категория: Интернет