Чому темна павутина дилерів, що забороняє фентаніл


Опубликованно 06.12.2018 10:39

Чому темна павутина дилерів, що забороняє фентаніл

Але є одна речовина, навіть користувачі інтернету стають занадто стурбований, щоб плескатися з — фентаніл.

Великі темні веб-постачальників лікарських засобів почали добровільно забороняє синтетичні опіоїдні речовини, кажучи, що це занадто небезпечно для торгівлі, Зберігач звітів.

За даними Національного агентства по боротьбі зі злочинністю у Великобританії, продажу на темній павутини "делістинг" препарат, класифікуючи його серед елементів, які занадто високого ризику для торгівлі.

Вінс о'брайен, один із керує агентства з наркотиків, сказав він, здається, був викликаний побоюваннями, що продаж наркотиків пов'язане з летальним результатом було більш ймовірно, привернуть увагу поліції.

"Якщо у них є люди дуже високого ризику товари, то це збільшить ризик для них", - сказав він газеті. “Є ринки, які не будуть приймати списки зброї та вибухівки — це ті, які не візьмуть оголошень для фентанілу. Очевидно, що правоохоронні опорі на постачання зброї, вибухових речовин і фентанілу протягом, наприклад, клас c наркотики — і це цілком може бути, чому вони це роблять.

"Є також споживачів наркотиків в темній павутині, які говорять на форумах, що вони не думають, що це правильно, що люди продають фентаніл, тому що це небезпечно і вбиває багато людей."

Великі темні постачальники веб-ліки почали добровільно забороняє фентаніл, кажучи, що це занадто небезпечно для торгівлі.

ЧОМУ ФЕНТАНІЛ ТАК НЕБЕЗПЕЧНО

Фентаніл являє собою синтетичний препарат, який був розроблений бельгійським хіміком в 1950-х роках.

Препарат часто призначають людям з раком і хронічної болю, і це легально продаються в Австралії повільно випускати патчі, які стоять кілька доларів кожен.

Препарат почав виробництво як дешеве знеболювальне, тому що його синтетична природа означає, що він не залежить від опійного маку і може бути масового виробництва.

Але головна біда з сильнодіючий препарат продукт. Він сказав, щоб бути від 30 до 50 разів сильніше, ніж героїн, і до 100 разів більш потужним, ніж морфін, і зазвичай згадується як "наркотик-зомбі".

“(Фентаніл) зазвичай використовується в анестезії і протягом більше 30 років. Але дозу ми управляємо крихітний, порівняно коли вона використовується в якості незаконного наркотику" професор Девід Скотт, австралійського і новозеландського коледжу анестезіологів (президент ANZCA), розповів новини.ком.АУ в минулому році.

“Фентаніл зазвичай використовуються в анестезії і для більш ніж 30 років. Але дозу ми управляємо крихітний, порівняно коли вона використовується як незаконних наркотиків", - сказав він.

“Анестезіологи подобається, тому що він приходить на швидко і спадають після відносно короткого періоду часу.

“Патчі можуть бути досить високими рівнями препарату, але намір, коли вони використовуються в паліативної уважності обійдемося низька доза, так що забезпечує постійний рівень фону фентанілу.

“Безумовно, опіоїди, які там зараз завдають більше шкоди, ніж добра. В деяких випадках вони викликають смерть — і це абсолютно неприйнятно.

"Люди приймають це за тієї ж причини вони приймають інші опіоїди, такі як героїн — це сильнодіючий наркотик і тому у вас є ейфорії від використання великої дози."

Фентаніл вважається від 30 до 50 разів сильніше, ніж героїн, і до 100 разів більш потужним, ніж морфін.

Проф Скотт каже, що тих, хто в найбільшій небезпеці перебувають незаконному вживанні наркотиків і приймаєте фентаніл або несвідомо — коли вона змішується з менш потужним героїну або в незнанні, скільки ще це потужна зброя.

"Високі не будуть несхожі на героїн або морфін — вони отримують відчуття ейфорії", - сказав він.

“Ви повинні пам'ятати, що деякі люди не так активно вибирають, щоб прийняти його — вони купують героїн героїн почуття ейфорії, а потім перебирати, тому що хто-то в якийсь момент скоротив також в фентаніл.

“І якщо ви отримуєте велику дозу, особливо один змішаний незаконно, де немає контролю якості — це ще більш смертоносним.

“Вона уповільнює дихання. Вони падають без свідомості. І тоді він перестає дихати.

“Ми повинні бути дуже бояться фентанілу у незаконній формі. Використано незаконно, то це дуже потужна", - сказав він.

“Розрив між отриманням високої вони після і маючи їх зупинці дихання є занадто вузьким. Ризик смерті занадто висока".

В Австралії, чорний ринок процвітає за останні кілька років.

Було тільки під 2000 смертей, пов'язаних з наркотиками вже в 2016 році, але експерти побоюються, що епідемія поширюється.

У квітні минулого року австралійські прикордонні сили (АБФ), розгорнуті офіцерів у кіберпросторі для боротьби з збільшенням обсягу торгівлі синтетичних препаратів, як фентаніл на темну павутину, де один патч може бути продано до $100.

Рух надійшло попередження від своїх американських колег, що Австралія може епідемія передозування.

"Фентаніл став причиною великої кількості смертей в Північній Америці протягом ряду років, і ми побоюємося, що може спричинити за собою подібні втрати тут в результаті його потенції," колишній бос австралійської прикордонної групи Роман Quaedvlieg повідомив News Corp час.

Фентаніл може бути надзвичайно небезпечно при прийомі незаконно.

Фентанілу викликало кризу в Сполучених Штатах і Канаді в останні роки.

Понад 72 000 американців померли від передозування в 2017 році, порівняно з 20 000 у 2001 році, за даними Центрів з контролю і профілактики захворювань. Кількість смертей, пов'язаних з опіоідами, включаючи фентаніл в два рази в 2016 році і до 30 000.

Докладніше: смертельна епідемія наркотиків підмітання нам

Як і в Австралії, героїну в США зараз частіше в суміші з фентанілом — часто імпортуються з Китаю. Вона направила число загиблих стрімко зростає.

Щоб краще зрозуміти, наскільки велика проблема фентаніл став, досить подивитися на останні угоди, укладеної від президента США Дональд Трамп і його китайським колегою на саміті G20.

Раніше в цьому році, пан Трамп звинуватив китайських постачальників в розпалюванні опіоїдів криза Америки:

Це обурливо, що отруйний синтетичний героїн фентаніл заливає в поштовій системі США з Китаю. Ми можемо і повинні покінчити з цим зараз! Сенат повинен пройти перестають діяти – і твердо зупинити цей отрута вбиває наших дітей і руйнує нашу країну. Більше ніяких затримок!— Дональд Дж Трамп (@realDonaldTrump) 20 серпня 2018

У минулі вихідні, лідер Китаю Сі Цзіньпін домовилися про перекласифікацію фентанілу в якості "регульованого речовини" для стримування зростаючою проблемою в США.

Білий дім описав його як "чудовий гуманітарний жест".

Нове призначення означає, що люди в Китаї, які продають наркотики в США", буде застосовуватися максимальне покарання у Китаї за законом", - йдеться в заяві Білого дому.Як фентаніл впливає на мозок1:37

Зловживання фентанілом стала одним з основних чинників національної опіоїдні-наркоманія, епідемії. Ось як синтетичний наркотик впливає на мозок. Відео/Зображення: Аріель Рей/Уолл-Стріт Джорнал2 листопада 20162 роки тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/світ/Категория: Интернет