Нова мама, дитина вбитого ведмедя


Опубликованно 06.12.2018 18:33

Нова мама, дитина вбитого ведмедя

Тіла журнал теоретичної Валерії та її дочки, Адель Roesholt, були виявлені в понеділок близько 3 годин дня після того, як батько дитини, Гьермунд Roesholt, повернулися в Юкон кабіни на північному заході Канади тільки грізлі безкоштовно на нього, ПГС, Новини.

Мати і її 10-місячна дочка були розтерзані грізлі в Юкон. Один описує Валері журнал теоретичної як "любов і дивовижні," хто був щасливий бути нова мама. Детальніше тут: pic.twitter.com/XLsjebIGQJ https://t.co/OjbwrPposb — Анджела Юнг (@AngelaJungCTV) 28 Листопада 2018

"Фокс Ньюс" повідомляє, що містер Roesholt стріляли і вбили тварину, перш ніж відкривати журнал теоретичної та їх донька мертва зовні.

"Схоже, вони (журнал теоретичної і Адель) були на прогулянці, коли стався інцидент, в проміжку між 10 ранку 3 вечора," коронер Юкона офісу, йдеться в прес-релізі.

Журнал теоретичної Валері був убитий ведмедем. Фото: Facebook

Гьермунд Roesholt убив ведмедя. Фото: Facebook

Сім'я витрачала останні три місяці в салоні розведення диких тварин на озері Einarson до смертельної напад ведмедя, ПГС, Новини.

Ремі Бопре, один журнал теоретичної, сказав, що вчителька була в декретній відпустці.

"Це був план всі разом, щоб іти туди і проводити там багато часу, але Валері не займе багато часу, тому що вона була вчителькою," Містер Бопре розповів новинний сайт. “Будучи в декреті, зараз була можливість все ходимо всією сім'єю. Так вони просто взяли дитину і вийшли на полювання."

Журнал теоретичної Валері і її дитина Адель Roesholt був убитий ведмедем грізлі. Фото: Facebook

Містер Бопре сказав пару, хто купив в салоні три роки тому, був добре підготовлений" для інцидентів, але додав, "Ви ніколи не знаєте."

“Це великий, великий удар. Все це абсолютно спустошений зараз," містер Бопре сказав. "Багато хто з наших друзів сьогодні збирає трохи посумувати і підтримувати один одного трохи".

Юкон Королівської канадської кінної поліції сказав, що чиновники займаються розслідуванням інциденту.

Журнал теоретичної Валері і її дитина Адель Roesholt був убитий ведмедем грізлі. Фото: Facebook

Ця стаття спочатку з'явилася на Фокс ньюс і перевидані тут з дозволуКатегория: Наука