В принципі угода завдала на рахунок шифрування, названий 'дурниці'


Опубликованно 07.12.2018 00:54

В принципі угода завдала на рахунок шифрування, названий 'дурниці'

Нові закони прагнуть модернізувати повноваження поліції у століття інтернету і смартфонів, але вже обрушився на критиків за те, що широке охоплення, смутні і потенційно небезпечними для безпеки в глобальній цифровій економіці.

Агентств, таких як ASIO або Австралійська федеральна поліція буде мати можливість запитувати телекомунікаційних та технологічних компаній, допомогти їм у своїх розслідуваннях та зобов'язати компанії будувати такі шляхи, які дозволять цільової доступ до зашифровані даних.

Серед іншого, законопроект також дає повноваження поліції, щоб змусити вас відкрити свій смартфон для них.

Шифрування, підкріплює багато чого з того, що ми робимо в інтернеті (в тому числі забезпечення ніхто не зможе побачити фото зухвалий відправити на WhatsApp) і неясно, як Першої світової закони будуть виконуватися, а також загальну безпеку наслідки для безпеки в мережі.

Докладніше: великі сумніви з приводу того, як нові повноваження спостереження буде працювати

Парламентський Спільний комітет з розвідки і безпеки уже розглядав законопроект, який коаліція намагається проштовхнути. У вівторок вдень, федеральний уряд і Праці прийшов принципова згода щодо основних розділів законопроекту, після того, як обидві сторони пішли на поступки.

Додатки, такі як WhatsApp не так безпечно, якщо уряд доб'ється свого, кажуть критики. Картина: Джастін Салліван

Закони допоможе охоронних агентств Наб терористів, злочинців та інших серйозних злочинців, за даними Генерального прокурора Крістіан Портер. Близько 95 відсотків людей в даний час контролюється органами безпеки за допомогою зашифрованих повідомлень, - зазначив він.

"Це величезний крок вперед для австралійського народу, в забезпеченні наших видатних розвідки і безпеки, за їх словами, повернутися в гру", - сказав він.

Одне з ключових змін продиктована праці полягає в тому, що законопроект має визначити, що є "системною слабкості" в пристрої, те, що залишається незрозумілим каменем спотикання.

"Якщо зміни в законопроекті робиться спроба визначити 'недолік' — як це слід робити, — важливо, що дане визначення не може бути настільки вузьким, що воно дозволяє значно і небезпечно задніх дверей для правоохоронних органів і уникнути виявлених системних недоліків", - сказав генеральний директор Комунікаційного союзу, Джон Стентон.

Опозиція також намагається обмежити повноваження законопроекту у випадках, пов'язаних із статевими злочинами дитини, вбивство і тероризм на відміну від всіх федеральних злочинів, пов'язаних трирічний тюремний термін.

Після висловлюючись рішуче проти законопроекту раніше на цьому тижні, праці МП Тім Уоттс захистив поворот своєї партії на суперечливе законодавство.

"Я хотів би запропонувати, що ви почекати і подивитися наші поправки до формування висновку", - написав недоброзичливців у Твіттері.

Роберт Хадсон, президент Асоціації Професіоналів інформаційних технологій, який був створений з метою поліпшення розуміння ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) питань корпоративного і державного секторів в Австралії, відстрілювався кажу, Чому уряд законопроект маревний.

"'Клаптик, ОГРН, встановити відро для сміття на вогонь, роблять вигляд, що (ми) не були достатньо неосвіченими, щоб навіть розглядати законопроект цей дурний' є єдиним гідним поправку", - написав він.

“Цей законопроект) послаблює законним використання шифрування і не робить нічого, щоб допомогти запобігти злочин. Думати інакше-це маячні".

Я, чесно кажучи, не думаю, що я був так розчарований в нашій політичній системі і її результати перед.Гірше речі творилися на наших політиків, без сумніву, - але сьогодні, саме жорстока тупість і небажання брати хорошого адвоката просто приголомшили мене.#aabill #auspol— Роберт Хадсон (@manaz_d) 4 грудня 2018 року

Запропоновані зміни повинні бути затверджені комітетом парламенту з розвідки і безпеки.

Опозиція поступилася на охочих зняти Державну поліцію із законопроекту і на процес авторизації, уряд каже, що було б надто повільно. Тіньовий генеральний прокурор Марк Дрейфус затверджує законопроекти далекі від досконалості і там можуть бути значні проблеми.

"Але цей компроміс буде забезпечувати безпеку і правоохоронні органи повноваження, вони кажуть, що їм потрібно в різдвяний період, а також забезпечення адекватного нагляду і гарантій", - сказав він у вівторок. Однак з-за 28-денного періоду консультацій, державних органів, насправді не в змозі використовувати нові повноваження у раз до Різдва, як коаліція продовжує говорити треба.

Нагадування про те, що є 28-денний період очікування на новий законопроект шифрування. Так що навіть якщо ці зміни будуть підписані завтра у законі, вони можуть бути використані після Нового року.Просто пам'ятаю, що коли ми чуємо з усіх боків політики - що ми безпечніше на Різдво.— Shalailah Medhora (@shalailah) 4 грудня 2018 року

Останні зміни включають підвищення контролю за технічним повідомлення можливість повноваження в законопроекті.

При таких повідомленні, такої компанії, як Facebook або Apple, наприклад, повинен побудувати нову функцію, щоб допомогти даними поліції, підозрювані відкрити', або загрожує штраф.

Генеральний прокурор і міністр комунікацій повинні дозволити таке повідомлення і де була суперечка з приводу того, що повідомлення буде створити системну слабкість, це буде визначатися колишній суддя і технічний фахівець.

Містер Дрейфус сказав, що це був ще один приклад праці відповідально працюємо, щоб поліпшити закони Про національну безпеку.

"Я хочу звернутися з закликом до уряду — розгром процес міжпартійного і політизація національної безпеки, які відбулися за останній місяць не повинно повторитися", - сказав він в заяві.

Раніше, р-н Портер обвинувачений Містер Дрейфус в парламенті волочачи ланцюг. "Скільки ще конструктивні могли тіньової генеральний прокурор, якщо він вклав свій чималий юридичних навичок читання уявлень, розуміння того, що вони говорять і діють за їх відповідним чином і передає цей лічильник-шифрування законопроект цього тижня," сказав пан Портер.

У відповідності з запропонованим новим законам, австралійських державних органів можуть змусити компанії надавати технічну інформацію, таку як дизайн специфікації, щоб допомогти в розслідуванні, зняти електронний захист, надання допомоги в отриманні матеріалу на тему пристрої ордера і навіть складання або установки програмного забезпечення або обладнання, які могли б допомогти владі зібрати інформацію.

- З ААР

Генеральний прокурор Крістіан Портер на прес-конференції в будівлі парламенту в Канберрі, у вівторок, 4 грудня, 2018. Фото: Мік ЦикасACIC бос плескає праці шифрування законопроект компроміс5:41

Генеральний директор ACIC був cricitised компромісну пропозицію праці для органів національної безпеки тимчасового доступу до зашифрованих повідомлень. Коаліція хоче, щоб парламент прийняв своє національне законодавство з безпеки перед літніми канікулами, але Праці говорить законодавство є занадто широким, що робить його небезпечним. Майкл Фелан сказав Sky News, що законодавство в його нинішньому вигляді подається в законопроект 'комплексний підхід'. 3 грудня 2018день тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/Національний/Категория: Интернет