Дивна морська істота приголомшує НЗ дайверів


Опубликованно 07.12.2018 04:19

Дивна морська істота приголомшує НЗ дайверів

Спочатку вони не були цілком впевнені, що з цим робити, але вони переконалися, що дістати камеру й записати дивна морська істота, як він переїхав через воду. Дивовижне відео показує порожнисті тварина, яка нагадує вітрової конус перетинається з рожевий розсіл, повільно пливуть на глибині близько 10М.

На кадрах був зображений Стів Хетеуей, 56, а Андрій баттла, 48, які пірнали у водах біля узбережжя Whakaari, активний стратовулкан на острові в Новій Зеландії Крайньої Півночі 25 жовтня.

За даними Сонце, пара спочатку налаштовані на занурення, щоб записати кадри на острові, Містер баттл успадкував від свого діда, коли їх увага був вкрадений незвичайного звіра.

Порожнисті червеобразных істот складається з сотень тисяч організмів і називається pyrosome.

Два водолази виявили себе незначними порівняно з глибоководного хробака розміром більше 8 метрів в довжину і сотні тисяч організмів. Картина: Стів Хетеуей/Обслуговує

Ендрю уявляв, дайвінг акуратно поруч з червеобразных тварин. Картина: Стів Хетеуей/Обслуговує Новини

На відео видно, рухається витончено по воді, зрідка здригаючись і пульсуючи, поки водолази акуратно плавати навколо нього, намагаючись не турбувати його.

"Ніколи не бачили в обличчя або навіть кадри або фотографії одного раніше, у мене був дуже недовірливий і радіти, що така істота існує", - сказав містер баттл. "Він був дуже загадковим, але і фантастика, щоб подивитися його ближче і провести стільки часу з ним."

Він вважає, що тварина була pyrosome, який складається із сотень і тисяч окремих організмів, відому як зооиды.

"Я вважаю, що це можливо pyrosome — іноді вони потрапляють в мережі, але не багато недоторканими великі екземпляри були спіймані на свої знання", - сказав він.

Спочатку дайвінг записати кадри на острові, що Ендрю успадкував від свого діда, їх фокус був вкрадений полою, ветроуказатель на вигляд істота. Картина: Стів Хетеуей/Обслуговує Новини

У досить віддалених водах біля узбережжя Whakaari, ймовірно, забезпечувало ідеальні умови для тварини, щоб вирости таким великим.

"Острів знаходиться в 48 км від материка, і є величезна кількість риби і поживних речовин у воді, які можуть мати правильних обставин стати настільки великим," сказав містер баттл.

"Часом там можна зацвітає тисяч дрібних версій цих істот у багатьох частинах світу, але не те, що я коли-небудь бачив"..youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}

У pyrosome помічено переміщення витончено по воді, зрідка здригаючись і пульсуючи.

Стів Хетеуей, які заснували молоді дослідники океану, навчальна програма Платформа спонукати дітей до вивчення Світового океану, сказав: “Без сумніву, самим яскравим моментом поїздки було знайти pyrosome — я хотіла побачити протягом багатьох років.

— з СонцемКатегория: Наука