Рідкісне космічне подія може викликати небувале землетрус'


Опубликованно 13.12.2018 11:12

Рідкісне космічне подія може викликати небувале землетрус'

видав попередження.

Френк Hoogerbeets, голландський, що називає себе "Квейк містик" з світовим культом, каже рідкісне космічне подія відбудеться різдвяний період може спровокувати "небувале землетрус силою до 8 балів за шкалою Ріхтера.

"Дуже критичні конфігурації планет на 21 грудня 2018 року, швидше за все, буде викликати великі землетруси між 21 і 25 грудня, 2018," р-н Hoogerbeets написав на своїй популярний сайт Ditrianum.

'Землетрус містик' Френк Hoogerbeets говорить рідкісний парад планет 21 грудня може спровокувати землетрус монстр. Фото: Ютуб/Ditrianum

Голландець сказав 'небувале землетрус може вимірювати до 8 балів за шкалою Ріхтера. Фото: Френк Hoogerbeets/Facebook

“Поточна оцінка є високою 7 до 8 величини. Це дуже своєчасне попередження, тому що багато людей по всьому світу вже планують свої різдвяні канікули".

Р-н Hoogerbeets себе кредити з маючи Прогноз деяких з найбільших землетрусів в світі і в минулому місяці попередив, на землі був би збитий в перший тиждень грудня.

ПРОРОКУВАННЯ КІНЦЯ СВІТУ СЛІПИЙ МІСТИК БАБИ ВАНГИ

Віддані кажуть, що передбачення проявив себе — нехай і на пару днів раніше — у вигляді землетрусу на Алясці, які потрапили на 30 листопада і викликала масові і повсюдні структурні пошкодження.

Індонезійська поліцейський стоїть біля валилися мечеть в Центральній Сулавесі, Індонезія на 6 жовтня 2018 року. Фото: АП

Сказав пан Hoogerbeets, що подія і індонезійське землетрус, перш ніж він був результатом гравітаційного тяжіння, що чиниться Венера, Уран, Нептун і Марс на Землі, з "сейсмічні заворушень" росте напередодні 21 грудня.

Сейсмологи регулярно відкидають його роботи як в оману і ненаукова, стверджуючи, що це не точний метод прогнозування землетрусів.

Відео YouTube пояснюючи майбутнє космічне подія має понад 10 000 переглядів.

Р-н Hoogerbeets сторінці Ditrianum Facebook, де регулярно "землетрус дивитися" оновлення, бачив сплеск популярності в останні місяці, зібравши близько 20 000 членів.

Ditrianum описується як некомерційну організацію "з основним упором на сейсмічну активність, засновану на електромагнітних збурень, викликаних планетарна геометрія".Сховище судного дня може врятувати людство 0:47

У магазинах Сховище судного дня досить сортів насіння сільськогосподарських культур з усього світу, щоб врятувати людство у разі катастрофи. 13 березня 20189 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/технології - синдиковані/Категория: Наука