Цей дивний експеримент Лего було зроблено в ім'я науки


Опубликованно 14.12.2018 01:48

Цей дивний експеримент Лего було зроблено в ім'я науки

В ім'я науки, шість Сполученого Королівства та Австралії педіатри погодилися проковтнути "лего", щоб визначити, як довго він буде приймати для їх тіла, щоб передати їх.

Професіонали охорони здоров'я опублікувала результати свого дослідження в цьому місяці в Журналі педіатрії та дитячого здоров'я.

Вчені зняли самі ковтання глав Лего на початку експерименту.

Експеримент, за їх словами, щоб допомогти батькам зрозуміти, як довго це займе, ймовірно, їх дитина, щоб пройти невеликий сторонній предмет, такий як монета або шматок Лего — а діти, як відомо, для ковтання, що вони не мають.

Мета дослідження-допомогти батькам дітей, які регулярно ковтати те, чого не слід.

Дослідники використовували унікальні метрики для визначення часу, необхідного для Лего, щоб пройти.

До них відносяться твердість стільця, а результат за час, який було потрібно, щоб пройти через тіло, а також знайти й отримати результат.

В окремому пості, дослідники заявили, що вони використовували різні методи", щоб отримати "Лего", починаючи від шпателів, рукавичок і навіть паличками. Іншими словами, "не какашка залишилася на камені", - написали вони.

Ми нарешті відповіли на животрепетне питання - як довго це займе для проковтування Лего голова?Це посвячення в педіатрії - але це коштувало того, щоб просувати науку та педіатричної невідкладної допомоги.протокол HTTPS://Т.сотрудничество/tZ4b9Yo8Kf pic.twitter.com/Nda7rqs7Zl— Тесса Девіс (@TessaRDavis) 23 Листопада 2018 Року,

Зрештою, вони вирішили, що це займає близько одного до трьох днів, щоб пройти Лего, в середньому 1,7 дня.

Ніхто з лікарів були ускладнення після ingesting Лего, хоча один лікар досі не здав свій Лего через два тижні.

"Цілком можливо, що транзитний час дитинства кишечника принципово відрізняється від дорослого, але є мало доказів, щоб підтримати це", - підкреслюється в дослідженні.

"Якщо що-небудь, цілком ймовірно, що об'єкти пройшли б швидше в більш незрілий кишечник."

Група прийшла до висновку, що результати повинні бути "корисним для тривожних батьків, які може переживати, що терміни транзиту можуть бути продовжені і потенційно болючих для їх дітей".

Вчені добровільно проковтнути Лего голову, щоб побачити, як довго людське тіло було зробити, щоб пройти його.

Один з авторів доповіді, благодать Лео, сказав опікун батьки повинні проявляти пильність і звернутися до лікаря, якщо їх дитина проковтнула щось, що є гострим або більше 5см, магніти або кнопки батареї.

Що сказав, дослідники сподівалися, що їх експеримент дозволить "заспокоїти батьків", додавши, що вони "виступають, що батьки не повинні шукати через фекалії своєї дитини, щоб довести витяг об'єктів".

Ця історія вперше з'явилася на Fox News і була опублікована тут з дозволу.Категория: Наука