Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради


Опубликованно 23.12.2018 01:33

Як знайти

При розробці розробники сучасних гаджетів компанії Apple роблять акцент на безпеку даних користувача і захищеність пристрою. Продукція Apple інтегрована новітніми функціями, які надають можливість знайти "Айфон" з "Андроїда". Find My - функція перевірки місцезнаходження

Однією з функцій виявлення пристрою Apple є Find My, яка дозволяє відстежити втрачений гаджет по сигналу без підключення служб поліції.

Find My - це інтегрований фірмовий сервіс для пошуку телефонів, комп'ютерів і інших сучасних моделей Apple. Його варто завчасно налаштувати і прикріпити свій пристрій. Для налаштування Find My необхідно перейти в налаштування хмарного зберігання iCloud і вказати телефон як втрачене пристрій, який також можна заблокувати. Це один із способів, що дозволяють швидко знайти "Айфон". Icloud з "Андроїда" також дозволяє отримати допомогу в пошуку зниклого пристрою. Як знайти "Айфон" за допомогою служби iCloud.com?

Якщо ви не знаєте, як знайти "Айфон" через андроїд-пристрій за допомогою iCloud, скористайтеся інструкцією нижче: Перейти на сайт icloud.com у новій вкладці на "Андроїд". Користувач буде перенаправлено на сторінку з кнопкою «Знайти «Айфон», яка надасть інформацію про прив'язаних гаджетах Apple. Не потрібно звертати увагу на iOS iCloud сторінку. Необхідно відразу перейти на скриньку «Поділитися». Повинно з'явитися вікно з новими ярликами. Після цього слід вибрати кнопку «Повна версія сайту». На новій сторінці з'явиться звичний «хмара» при вході в iCloud. Система запросить ввести ID та пароль втраченого "Айфона". Якщо активація пройшла успішно, користувач отримає повний доступ до свого телефону і зможе скористатися сервісом «Знайти «Айфон» з "Андроїда".

Повна активація через iCloud займає від двох до п'яти хвилин. Це дозволяє швидко знайти "Айфон" з "Андроїда". Важливо враховувати, що пошук здійснюється тільки у разі, якщо функція «Знайти «Айфон» активована на пристрої Apple, а сам пристрій включено і встановлено з'єднання з інтернетом. Беззвучний режим втраченого "Айфона": що робити?

Користувачі фірмових смартфонів розробили лайфхаки, з допомогою яких знайти "Айфон" з "Андроїда" стає можливим, навіть якщо встановлено беззвучний режим.

Необхідно виконати наступні дії: Відкрити «Знайти Айфон». Вибрати «Остання геопозиция», щоб система дала результат якомога швидше. Встановити з'єднання з потрібним пристроєм. Ввести пароль і ID. Вибрати позицію «Відтворити звук». Після цього загублений телефон в автономному режимі змінить настройки, потім дасть сигнал власнику.

Обов'язково користувачеві слід підключити всі необхідні пристрої Apple до iCloud. Пошук вимкненого телефону через "Андроїд"

IMEI – базовий номер телефону, який допомагає відстежити "Айфон" за будь-яких обставин. У заводських настройках у "Айфонів" 15 - або 16-числовий номер, який можна дізнатися за номером: *#06#. Функція активна при включених GPS-даних на загублений телефон. Пошук здійснюється по мережі оператора, який надає інформацію про місцезнаходження телефону по супутниковому сигналі.

Подібна можливість недоступна для приватних осіб, тому, щоб знайти "Айфон" через андроїд-телефон, потрібно запастися терпінням. У відділення поліції подається заява з бланком та поясненням причини пошуків. Після його розгляду правоохоронні органи підключать оператора зв'язку і відстежать телефон з GPS-навігації. На обробку запиту виділяється мінімум три дні. Якщо ж пропажа цінна, то краще почати пошуки іншими способами. Альтернативна програма для пошуку Apple-пристрої

Функція віддаленого пошуку від Samsung багато в чому пішла вперед брендової компанії Apple. Програма надає наступні можливості: Авторизація без двофакторної аутентифікації з одного пристрою. Робота з двома географічними ресурсами (картами). Цей варіант зручний для тих регіонів, які мають мало відомостей про геолокації. Підказки для нових користувачів. Якщо користувач вперше шукає свій "Айфон", то інтуїтивні поради допоможуть виконати всі дії правильно. Резервна копія дозволяє зберегти останні дані. Для цього необхідно, щоб на загубленому "Айфоні" був включений інтернет. «Додавання піклувальників» - новий пункт, який дозволяє іншому користувачеві відслідковувати пристрої і передавати на нього сигнали. Щоб знайти "Айфон" з телефону Android, необхідно через сайт компанії Samsung провести авторизацію пристрої таким же способом, як і через iCloud.

У найближчому майбутньому Apple планує перевершити програму конкурента завдяки новій системі безпеки Apple-SIM. Функція буде нагадувати чіп, який буде вбудований в "Айфон", і при будь-зникнення або крадіжці власник відразу ж знайде свій гаджет без налаштування геолокаціі і інтернету. Перемикання між операторами також буде всередині телефону і не дозволить відкрити кришку для вилучення sim-карти. Подібне нововведення корпорація розробила ще в 2014 році, але система мала певні помилки і вимагала доопрацювання. Як знайти "Айфон" через "Андроїд": додаток Play Market

Знайти "Айфон" за допомогою програм, які надає Play Market. Одним з таких безкоштовних додатків є Find iPhone. Для активації iOS також знадобиться iCloud. Додаток працює на платформі Android, може відстежувати в Google Maps будь-який пристрій Apple. Findi Phone має наступні функції: включення і відключення звуку на телефоні; робота на декількох облікових записах; у пошуку вулиці вказує напрямок до пристрою з голосовим відтворенням; результат з точністю до вулиці і вдома.

Робота з додатком можлива також і в онлайн-режимі. Під час роботи можна перевірити прив'язані пристрої на сайті Apple і переглянути їх стан на даний момент.

В додаток зелений колір вказує на точне місце розташування знайденого "Айфона", а сірий говорить про те, що пристрій знайдено, але розташування встановити неможливо. Якщо пристрій на платформі Android не відтворює додаток, значить, треба перевірити можливість встановлення з'єднання з активними геолокациями і включити їх, якщо відсутнє підключення до інтернету. Слід зазначити, що виробник не є офіційним представником Apple.

Всі додатки неідеальні і можливі різні технічні збої. В Англії були зареєстровані випадки, коли користувач Apple втратив свій гаджет і намагався відстежити через альтернативні програми на "Андроїд". Карти вказували на його власний будинок, але гаджет був загублений в сусідньому кафе. Подібне може статися з причини того, що система запам'ятала останню синхронізацію телефону і не змогла знайти з'єднання з новим місцем. Для виключення подібних випадків потрібно заздалегідь включати в "Айфоні" GPS-дані, інтернет і прив'язку до iCloud. Автор: Артем Минасов 16 Листопада, 2018Категория: Технологии