Підроблені оповіщення повідомлення до тисяч в масові кібератаки


Опубликованно 08.01.2019 01:48

Підроблені оповіщення повідомлення до тисяч в масові кібератаки

Порушення мережі раннього попередження (УРП), як вважають, сталося якесь час у суботу, коли злочинець відправлених повідомлень по електронній пошті і SMS.

"ЕВН була зламана", - йдеться в повідомленні. “Ваші особисті дані не є безпечним. Ми співпрацюємо, щоб виправити проблеми безпеки".

Повідомлення підштовхнуло користувачів до електронної пошти на вказану адресу, якщо вони хочуть відмовитися від цієї послуги.

ЕВН використовується місцевими, державними і федеральними урядами, щоб попередити австралійців до надзвичайних ситуацій і база даних містить адреси електронної пошти, а також мобільний і домашній номери телефонів.

У ЕВН був захоплений хакером і розіслали помилкові попередження австралійців.

Повідомлення розповів жителям, щоб відправити електронну пошту на злом аккаунта на "відписки".

Текст повідомлення хакера також включити посилання на сайт, що пропонує підтримку клієнтів, але це не ясно, якщо порушення було спробою фішингу.

ЕВН підтвердив, що напад було скоєно з території Австралії.

За словами керуючого директора компанії Плоурайт Керрі, метою атаки був завдати шкоди бізнесу, і вони поклали відповідальність за несанкціонований доступ "скомпрометовані дані для входу".

"Це подія не поставило під загрозу особисту інформацію нікому," Містер Плоурайт повідомив ABC, наполягаючи хакери не збираємо особисту інформацію.

У ЕВН не закрили його систем, в той час як хакер під контроль їх системи, які

постраждалі були місцевими, державними та федеральними державними системами попередження.

"Деякі з наших користувачів були порушені," сказав Дейв Лейсі, який працює IDCARE, національної ідентичності та кібер службу підтримки.

Містер Лейсі сказав, що ці типи атак стають все більш поширеними і, як правило, здійснюються хакерами, які ідентифікують лазівки безпеки.

“В якійсь мірі це сумно, тому що ЕВН залежить від наявності людей телефонних номерів і контактну інформацію. Це абсолютно невід'ємна частина їх бізнесу.

“Коли ви дивитеся на засланні (в повідомленнях і по електронній пошті), начебто приймаючи їх назад в оригінальну компанію. Зазвичай (фішинг-атаки) є заклик до дії на підроблений засланні".

Після ради міста Логан на попередження жителів Facebook, що повідомлення були частиною хакерської атаки на ЕВН.

Пояснює пан Лейсі подібні атаки представляють небезпеку для репутації бізнесу атакували і часто пов'язаний з деякими спроба вимагання грошей у бізнесу.

"Це підриває довіру до організації", - пояснив він.

У повідомленні на своїй сторінці в Facebook, заявив, ЕВН повідомлення хакерів були поширені по електронній пошті, текстових повідомлень і стаціонарні.

“Співробітники ЕВН в той час були здатні швидко виявляти атаки і відключити наші системи обмеження кількості повідомлень, що відправляються. На жаль, мала частка нашій базі отримав попередження.

“Це подія не поставило під загрозу особисту інформацію нікому. Фактичні дані, що зберігаються в нашій системі, це просто "білі сторінки" тип даних, ми навмисно не займати будь-якої іншої особистої інформації.

“Мета цього повідомлення від людини, який надіслав це було на шкоду цього бізнесу. Це був шкідливий".Категория: Интернет