Компанія Mastercard за свій новий логотип та інтернет сердиться


Опубликованно 09.01.2019 05:09

Компанія Mastercard за свій новий логотип та інтернет сердиться

Багатонаціональні компанії випустив заяву, стверджуючи, що він був офіційно опускаючи слово 'готель від свого логотипу, де він сидів через два переплетених червоних і жовтих кіл, за останні 50 років.

Еволюція логотипу Мастеркард. Фото: Карта MasterCard

У заяві стверджується, новий голий логотип буде відображати "сучасна простота" нового споживчого віку.

"Символ представляє майстер карта Мастеркард краще, ніж одне слово коли-небудь міг і гнучкий сучасний дизайн дозволить їй ефективно працювати на цифровий ландшафт", - йдеться в повідомленні.

Намагаючись зберегти свою заяву милі і сучасна компанія в твіттері, що він зазвичай не любить "падіння ім'ям", але в даному випадку він зробив виняток.

Через кілька миттєвостей, компанії був засипаний коментарями байдужими гравців по всьому світу.

Ми зазвичай не люблю імена, але ми думаємо, ми можемо зробити виняток... https://t.co/dBYylvH0MF pic.twitter.com/Qk2Qa4ZJlc— Мастеркард (@Мастеркард) 7 Січня 2019 Року

Мастеркард керівник відділу маркетингу і комунікацій офіцер Раджа Rajamannar стверджували, що слово "Мастеркард" вже не було необхідності, так як переплетення кіл вже були повсюдно відомі.

"Понад 80 відсотків людей, (є) спонтанно визнаючи символ MasterCard без слів картками Mastercard,'" він сказав.

"Ми пишаємося нашим багатим спадщиною бренду і раді бачити знаменитого колах стояти на своїх власних."

Ну, він може бути повністю перевертається від Новий погляд, але багато його клієнти не.

Сумбур і веселощі було, з людьми, насмехающимися новий погляд.

Тепер це проста діаграма Венна — Ікабод Крейн (@Ichabodfollowu) 7 Січня 2019 Року

"Це прокладе шлях для наших клієнтів і партнерів, щоб пізнати нас, як 'два м'ячі'."— Tysto Zarban (@TystoZarban) 7 Січня 2019 Року

"шляхом фокусувати на червоний і жовтий, ми хочемо, щоб люди думають про 'стоп' і 'обережно'"— Деніел Сміт (@javajoint) 7 січня 2019

Карта MasterCard приєднується невелика кількість фірм, які так впевнені, що їх логотип не зізнавалися, що вони взагалі за своє ім'я.

Взяти Яблуко. Коли в останній раз ви бачили слово "яблуко" в будь-якому місці поруч зі знаменитим логотипом?

Бензиновий продавця оболонки і спортивних товарів фірми Найк також, здебільшого, безсловесний.

Кілька років тому Старбакс прибрав своє ім'я з його логотип зелений сирена, хоча повне ім'я з'являється на кав'ярні.

Старбакс вважає, що його логотип русалка королева говорить тисячі слів, тому вони вирішили нульовий.

У той час як в Австралії, Вулворта, звичайно, думає, що його все ще відносно новий логотип настільки оригінальна, що в деяких випадках не потрібно ім'я поруч з ним.

Його малий формат магазинів Metro Вулворта, переходить через Сідней і Мельбурн, мають абсолютно зелений Ж, але ви не знайдете пухнастиків ім'я в будь-якому місці.

Занадто прохолодно для школи: нові магазини метро пухнастиків пішли без слів, теж.

Логотип ABC також часто з'являється стрижена фактичного літери 'АВС'.

Деякі аплодували MasterCard за його сміливість у зниженні його ім'я.

Інші, хоча й менш вражений з однією людиною, що описують рух як "пік 2019 twattery," великий дзвонити тільки на 8 січня.

це ледве другого тижня січня і ось ми з сильним суперником на піку 2019 Twattery від Mastercard https://t.co/voq1SkcxjR— Кейт Беван (абсолютно не на CES, слава Богу) (@katebevan) 7 січня 2019 року

Карта MasterCard видалити свою назву від їх логотип і замінити його з холодної, жорстокої правди. pic.twitter.com/1SL70U3hLI— Камеді Централ (@Домедичної) 7 Січня 2019

Ще зазначено, що вони можуть мати стертий слово "Мастеркард", але вони не могли принести себе, щоб позбутися літер "ТМ", який означає дизайн товарного знака, навіть якщо немає абсолютно ніякої юридичної необхідності їх використання.

Він сидить поруч на колах", як якесь дзижчання комахи".

Хтось був більш лаконічним: "схожа на дупу". "Дурість" була ще одна запис в дебатах.

Моя улюблена річ про новий логотип MasterCard є те, що вони намагалися *так сильно* щоб позбавитися від всіх листів і тримати його в чистоті, але все одно не міг уникнути додавання крихітний жовтий "ТМ" в правому нижньому кутку, немов якесь дзижчання комахи pic.twitter.com/4oVH391xup— Фелікс лосось (@felixsalmon) 7 січня 2019Категория: Интернет