Камуфляж нової Toyota Supra став обгортковим папером


Опубликованно 11.01.2019 00:00

Камуфляж нової Toyota Supra став обгортковим папером

Компанія Toyota продасть у Великобританії 500 рулонів подарункового паперу з малюнком, що повторює камуфляж прототипу відродженої Supra з Фестивалю швидкості в Гудвуді. Виручені кошти перерахують благодійній програмі «Crisis at Christmas».

Листок подарункового паперу розміром 695 х 1000 мм з геометричним малюнком у червоному, білому і чорному кольорах і внутризаводским індексом моделі - A90 - оцінили в п'ять фунтів. Загалом планують продати 500 аркушів. Виручені кошти підуть на організацію різдвяних свят для бездомних.

Для маскування відродженої Toyota Supra європейський підрозділ компанії розробило камуфляж, основою малюнка якого стало маскировочное покриття бойових кораблів Першої світової війни. Дизайнери Toyota об'єднали його з чорними і білими трапецієподібними фігурами на білому фоні з ливреей гоночних автомобілів Toyota Gazoo Racing і кодом шасі спорткара. В результаті вийшло покриття, що не дозволяє розглянути пропорції автомобіля з будь-якої відстані.

Прем'єра відродженої споркара відбудеться в січні 2019 року в Детройті. Розробкою автомобіля займалася спортивне підрозділ Toyota і фахівці BMW. Дизайн новинки розроблений в стилістиці концепту Toyota FT-1, показаного в Детройті 2014 році. Купе побудоване на одній платформі з новим BMW Z4. За попередньою інформацією, новий флагман японської марки отримав 3.0-лировый шестициліндровий мотор BMW, що розвиває 340 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Агрегат поєднується з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач ZF і заднім приводом. Купе оснащено диференціалом з обмеженим ковзанням BMW M Active. Кузов автомобіля виготовлений зі сталі та алюмінію. Споряджена маса - 1500 кг, а розподіл маси ваги по осях - 50:50.Категория: Автомобили