Київ виділив землю для двох розв'язок на трасі М-06


Опубликованно 11.01.2019 00:00

Київ виділив землю для двох розв'язок на трасі М-06

Київська міська рада виділила землю під будівництво двох розв'язок на під'їзді до Києва. Дворівневі розв'язки побудують на автодорозі М-06 Київ-Львів-Чоп в районі села Білогородка та житлового масиву Чайка.

Рішення про відвід земельних ділянок депутати Київської міської ради прийняли 23 жовтня, через три роки після постановки цього питання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Славомір Новак. Як підкреслив в.о. глави «Укравтодору», нові розв'язки з'являться в місцях найбільшої концентрації ДТП у Києві та Київській області.

«Дуже вдячний меру Києва за особисте втручання в питання виділення землі для будівництва двох розв'язок у Києві на трасі М-06. У ситуації, коли існувала реальна загроза вимушеної зупинки реалізації важливих для міста і країни в цілому інфраструктурних об'єктів, він зміг переконати депутатів, які вже майже три роки блокували вирішення цього питання», - написав Новак, додавши, що розраховує на підтримку Кличка і особистий контроль цього питання.

Будівництво дворівневих розв'язок Київської області передбачено проектом «Покращення транспортно-експлуатаційного стану доріг на підходах до Києва». На автодорозі М-06 це розв'язки в районі села Білогородка (км 20+029), житлового масиву Чайка (км 15+668) і в селі Стоянка (км 21+767). На дорозі М-05 (Київ-Одеса) - поворот на село Чабани (км 15+390) та смт Боярка (км 21+847). Фінансують проект Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції та розвитку.Категория: Автомобили