Тепер ви можете слухати на людей, використовуючи свої AirPods


Опубликованно 11.01.2019 01:03

Тепер ви можете слухати на людей, використовуючи свої AirPods

Так, я вже збився з рахунку.

Скільки разів ти також зрозумів, що тобі не вистачає і нервів, щоб витягнути його, так само як слуховий досягти, щоб залишитися непоміченими?

Дітто.

Ну, спасибі на 2019 рік, тепер ви можете підслуховувати ваш партнер, ваш кращий друг і ваш бос все з безпечного і непримітному місці.

Все, що вам потрібно-це iPhone, останньої версії операційної системи і пара AirPods Яблуко.

Я не можу обіцяти, що ви не будете в кінцевому підсумку один, переслідування і безробітний, але я можу обіцяти вам відмінно провести час.

Спочатку, скромний бездротових навушників була розроблена, щоб зупинити подібних ситуаціях наступний перериваючи свій день:

Який розсіл.

На щастя, Apple офіційно перерізати пуповину в 2016 році і познайомила нас з бездротовий AirPod.

Тепер вони пішли ще далі з спочатку розроблений, щоб допомогти слабочуючим клієнтам Apple.

Відео слухати ефективно дає вам супер слух, дозволяючи розмістити ваш iPhone близько до обличчя або динамік у вас виникли проблеми зі слухом.

Це легко налаштувати через центр управління, якщо у вас є останньою версією iOS 12.

Після завантаження нової операційної системи, і включити пряму слухайте функцію (яка відображається значок вуха), то ви можете встановити гучність на мікрофон вашого iPhone, щоб слухати все уважно через вашого AirPods.

Нехай підслуховування почати.

Тепер ми знаємо, що ви насправді можете залишити свій телефон у різні кімнати, більш ніж в 15 метрах, і досі чую все, що відбувається.

Це правильно.

Тут ми були, думаючи, що Яблуко було шпигувати за нами, коли насправді вони були просто дорожні випробування свого прототипу, тому ми могли зрештою шпигують один за одним.

Яке полегшення!

- Я думала, що їй подобаються мої капелюхи і об'ємні кільця!'

Ви також можете використовувати ваш Apple спостерігати з тією ж метою підслуховування — справді, здавалося б, набагато більш безневинних "випадково" залишити годинник валяються дошки на роботі.

Хитрість досягла великих хвиль серед шанувальників Apple, багато святкують і психувати в рівних частинах.

Адже як ми всі знаємо: з великою силою приходить велика відповідальність.

Більшість людей розбурханий на знання і всі можливості, що скоро їх собі дозволити.

так що ви залиште свій телефон в будь-якому місці з відео слухати і ви можете почути все на своєму AirPods ! OMGOMGOMGOMGOMG— Хуаніто (@juapoch) 5 грудня 2018 року

використовуючи пряму слухати підслуховувати мої батьки сварилися, і переконайтеся, що моє ім'я не впав pic.twitter.com/G20N53s7uQ— gays0n (@gays0ngaymer) 9 листопад, 2018

Курт передбачив молоді буде першим, щоб використовувати функцію повною мірою.

Батьки повинні, напевно, бути напоготові для блукаючих смартфонів і зітхання з сусідньої кімнати.

Просто чекати, поки всі ці нові AirPod дітей з'ясувати, "відео слухати" і стати аматором Джеймса Бонда— Курт (@kurtsramsey) 27 грудня 2018 року

Ніколь і Лу прогноз швидкий кінець мільйони відносин у всьому світі, як підозрілі партнери ховають свої айфони під подушки.

AirPods може жити зараз слухати. Компанії SMH ! Чоловіків зловили зловили лол— Ніколь ? (@TheShortest_1) 9 Січня 2019 Року

Перебування прокинувся, хлопці, тепер вони можуть підслухати, не будучи в кімнаті. Як використовувати iOS 12 жити слухати характеристика з AirPods | культ Mac https://t.co/WUxWAbCrIj— ЛуКатегория: Телефоны