Вогняна Нібіру висіла над Індонезією, викликавши переполох в Сулавесі: реальне відео з "Зіркою смерті"


Опубликованно 11.01.2019 01:45

Вогняна Нібіру висіла над Індонезією, викликавши переполох в Сулавесі: реальне відео з

Побачивши страшне явище в небі, приголомшені місцеві мешканці подумали, що це провісник кінця світу і передбачення збуваються конспірологів.

"Зірка смерті", чи таємнича планета-убийцаНибиру, на цей разпоказалась внебе над островом Сулавесі, передає "Диалог.UA".

Вчені констатують, що із-за загального хаосу в світі людину лякає будь-яка природнаякатастрофа і явище, свідком яких він раніше не ставав, тому Армагеддон для більшості з них не таке вже й примарне подія, тим більше, що за прогнозами стародавніх шумерів саме в кінці 2018 годапланета смерті повинна зблизитися Землею і знищити разом зі своїми гуманоїдами все живе на нашій планеті.

Сучасні вчені спираються на живі докази, то естьфото ивидео тих людей, хто личнонаблюдалНибиру в небі, а таких дуже багато.

Так, нещодавно в Індонезії сталося щось незрозуміле. У небі з'явився вогненний куля, який уфологи тут же охрестили Нібіру.

Очевидці розповіли, що вогняна брила ніби виринула з диму. А потім куля поступово став перетворюватися в подовжений об'ємний промінь.Категория: Техника